RoomieOffical'in sesine sahip olabilmek için ses teli ameliyatı olmam gerekir mi?

Elemanın ismini google da biraz aratınca youtube kanalı ve instagramına rastladım. Dostum iyisimi psikolojik destek al. Ben gerçekten 1 nisan şakası sandım ama değilmiş. Bence sesin eskiden de güZel değilmiş dert etme o yüzden. Kusura bakma bunu söylemek zorundaydım. Zannederim sen aklında bir dünya oluşturup onda yaşamaya devam ediyorsun. Öyle tenorluk menorluk sesin yok. Bir de lütfen 15 bin euro vidyonu sil. O ne yahu ??? Biz de insanız yazık bize

Son düzenleme:
Erdem! Aslında senin sorunun cevabı göndermiş olduğun linkte mevcut...
"Bir başkasının sesine sahip olmak henüz mümkün değil!
Sesin ortaya çıkışında sadece ses telleri görev almamaktadır. Ham ses, ses telleri tarafından ortaya çıkar. Ancak ses rengi; dil, damak, dişler, dudaklar ile şekillendirilmektedir. Bu yapılar değiştirilemediği için sesi herhangi birinin sesine benzetmek teknik olarak şuan için mümkün değildir. "

Seni şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ses tellerin ile ilgili olarak mutlaka bir başka doktora gitmen gerekiyor. Ses tellerini çok zorluyorsun. Kesinlikle bu konuda profesyonel yardım alman gerekiyor. Lütfen! bu dediklerimi çok ciddiye al.

Elemanın ismini google da biraz aratınca youtube kanalı ve instagramına rastladım. Dostum iyisimi paikolojik destek al. Ben gerçekten 1 nisan şakası sandım ama değilmiş. Bence senin eskiden de güZel değilmiş dert etme o yüzden. Kusura bakma bunu söylemek zorundaydım. Zannederim sen aklında bir dünya oluşturup onda yaşamaya devam ediyorsun. Öyle tenorluk menorluk sesin yok. Bir de lütfen 15 bin euro vidyonu sil. O ne yahu ??? Biz de insanız yazık bize
Abi bu elemanı fazla takma. Başka forumlarda da 19 yaşındayım babamın sözünü dinlemeli miyim diye konu açıyor:)

Dinliyorum ama bazı şeyleri uygulamaya imkan bıraktırmayan ailem var. Kafayı yiyorum bazen bu sebeple. Zaten geçmişte yaşadığım birtakım olaylar sonucu TSSB belirtileride var.
Her şey ses değildir. Git bir enstrüman ile uğraş ya da git resime başla. Artık neye Ilgın var ise. Bir şey olmuyor ise olmaz. Zorlamaya pek de gerek yok gibi. Yani kısacası başka şeye yönlen