Takdir-i İlahi (Türkçe Rock)-Ankara

teşekkürler arkadaşlar daha iyilerini de görmeniz ve duymanız için çalışıyoruz

Grup Takdir-i İlahi 24 Şubatta Tunalı Gölgede sizlerle buluşuyor....

KAPI AÇILIŞ:18.00

19:00 -TAKDİR-İ İLAHİ

20:30 -GRUP YAÐMUR KONSERİ

GİRİŞ : 7.5 YTL + 1 İÇKİ DAHİL

NOT: BİLETLER KAPIDAN SATIŞA SUNULACAKTIR.

Yer : Tunalı Gölge
Tarih : 24 Şubat 2008
Saat : 19:00
Giriş : 7.5 YTL (ilk içki dahil)
Yaş sınırı : 18

Ben kayıtları çok beğendim, çıkçası tıklarken bu performansı beklemiyordum. Başarılar dilerim gençler :)

Yalnız grubun adı beni bir miktar gerdi, ama akılda kalıcı ve merak uyandırıcı :) Hayır çarpılmayalım mazallah, o yani :)

mat demiş ki:
Eee ne oldu ne bitti konserde nasıldı :?:

Bir haber verin be gelemeyenler görmeyenler için :)

hani bir video falan :twisted: ;)

dostum gözlerimiz seni aradı...malesef bazı teknik aksaklıklardan gelemedin...video yok ama resimleri felan sana ulaştırırız...Takdir-i İlahi KOnseri nasıl geçer tabiki süper :twisted: :oops: ;)

LiMoN demiş ki:
Ben kayıtları çok beğendim, çıkçası tıklarken bu performansı beklemiyordum. Başarılar dilerim gençler :)

Yalnız grubun adı beni bir miktar gerdi, ama akılda kalıcı ve merak uyandırıcı :) Hayır çarpılmayalım mazallah, o yani :)

sevgili "LiMoN" öncelikle beğeni mesajın için teşekkürler,emeğe gösterdiğin saygı içinde teşekkürler...

İsim konusuna gelince malesef herkes bu isme takılıp kalıyo...Takdir-i İlahi denince neden irticayi faliyetler akla geliyor ki :?: ;) gün içinde bi çok insanın kullanabileceği halk arasından bir söylem...

Biz bunun uzun cevabını isim hakkında ki tüm soru ve görüşleri ortak bir cevapla yayınladık web sitemizden bakabilirsin :arrow: http://www.gruptakdiriilahi.anatolianrock.com/index.htm

Saygılar ve sevgilerle....

Geri