Ankara Mix - Mastering

Tüm müzisyenlerin ürünlerinin en iyibimde sunulması için belki de en önemli kısım olan mixing ve sonundaki mastering hizmetini vermekteyim. Müziği seven biri olarak insanların hayallerini gerçekleşmelerinde bir araç olmak belki de bir insanın yaşayabileceği en güzel şeylerden biri, müziğin fabrikasyon aşamasında olabildiğince yardım için buralardayım

-Ableton kullanıyorum, kanalların ayrı ayrı ve şarkının olmasını istediğiniz bir mp3 halini göndermeniz yeterlidir
-Her ufak büyük değişiklikte iletişim halide olacağız
-Ücreti işten önce alıyorum, birlikte bütçeye göre ayarlarız

Buyrun birlikte sektörün üzerindeki ölü toprağı atalım, şimdiden teşekkürler

@zubuk

kimsiniz? Müzik ve kayıt tecrübeniz nedir? "Mastering" bir mühendislik alanıdır. Sizin bu konudaki eğitim yetkinliğiniz nedir? Ve @mdr in de ifade ettiği gibi; eğer bir şey satacaksanız, ortaya malı bir koyun önce.

Son düzenleme:
kanalların ayrı ayrı ve şarkının olmasını istediğiniz bir mp3 halini göndermeniz yeterlidir
Miksaj veya mastering yapıp kendisine saygısı olan hiç kimse mp3 kullanmaz. Teknolojinin gelişmesi ve korsan yazılımlar sayesinde bir iki program indirip bu işi yapabildiğini iddia eden genç arkadaşlar var. Öncelikle onlardan olmadığınızı kanıtlamanız lazım. Ayrıca, "olmasını istediğiniz bir hali" kısmını hiç anlamadım. Olmasını istediğim halini ben zaten yapmışsam neden bir de size göndereyim?

Geri