YSF (Metalcore,Alternative,Endüstriyel)

Merhaba Arkadaşlar. Uzun Bir Süredir Bestelediğim Şarkıların KAyıtlarıyla Uğraşıyorum. Aynı Zamanda Ses Prodüktörüyüm..7 Yıldır Müzikle Derinden ilgileniyorum ve Bunun 2 yılını Ses Prodüktörlü yaparak geçirdim ve hala Ses Prodüktörüyüm.

Endüstriyel & Alternative & Metalcore Harmanı Bir Tarzım var, toparlarsak "Deneysel" Diyebiliriz. Aynı Zamanda Bireysel Çalışıyorum.. Uzun Yıllar "SonUÇ" Grubu ile Çalıştıktan Sonra Bireysel Olarak Müziğe Devam Etmekteyim.

Yaptığım Çalışmaları Dinlemenizi, (Yapıcı)Eleştri ve Yorumlarınızı Bekliyorum...

Çalışmalar:
http://www.ysf.anatolianrock.com
http://www.herkesdinlesin.com/ysf

Saygılarımla YSF...

olmaz mı ya ayıp ediyorsun ben varım burda ;) sonuç grubuyla tanımıştım seni..gruptan ayrılmana üzüldüm ama umarım bölesi daa ii olur..sen ayrı olarak süpersin zaten parçalarını çok beğeniyorum...başarılar ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah arkadaşım, Yorumun için.

Daha Sonra Hayata Geçirmeyi Düşündüğüm Projelerde Vokal Çalışmaları Mevcut. Ayrıca Yorum içinTeşekkür Ederim ;)

Selametle...

Muhtesem olmus YSF...........

malesef sitende linki bulamadim...umarim....download linki icin bizi süründürmezsin......arabada dinlemek arzu ederdim...izninle tabii ki...........

gercekten dogru........vokal harika olur bu calismalarina..........

basarilar dilerim

zindarud demiş ki:
Muhtesem olmus YSF...........

malesef sitende linki bulamadim...umarim....download linki icin bizi süründürmezsin......arabada dinlemek arzu ederdim...izninle tabii ki...........

gercekten dogru........vokal harika olur bu calismalarina..........

basarilar dilerim

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım ... Upload Edicem şarkıları en kısa zamanda Download Linklerini bırakırım buraya... Teekkür Ederim Tekrar...

Saygılarımla... YSF

selam
he bi de bilmeni isterdim ki.....türkrock sitesinde ara sira gezinirdim..........

ilk kez yorum yapmak arzusunu duydum ve kayit oldum...... :)

hea_ven_e dogru devam_bu bir hak kelam

Tek kelime ile Harika.......cok Teşekkürler.........

ben yurtdisindanim........bu aksam benim cocukluk arkadasim bir italyan cocugu......bana ugradi.......onada ysf soundu gösterdim......cok begendi...........
tekrar sagol ve tekrar basarilar.......yolun apacik olsun..........

dostum elektronik müzik dijitallik pek bana göre değil ama ciddi ciddi çok tatlı ezgiler çok tatlı melodiler var praçalarda...yeteneklisin yolun açık olsun...

Geri