İstanbul Haftanın belirli günleri canlı müzik yapacak solist ve gitarist arayışımız var

Merhaba,
Karaköy'de cafe bar olarak hizmet veren işletmemize akşamları saat 18:00-21:00 arası müzik yapacak gruplar veya tek solist gitaristler aranmaktadır

Merhaba ismim yahya 17 yaşındayım ve öğrenciyim. Daha önce çeşitli etkinlikler de ve mekanlarda canlı müzik deneyimim oldu eğer anlaşabilirsek birlikte çalışmayı çok isterim.
Iletişim: 0542 698 3977

Merhaba. Gitar vokalim akşam 5 e kadar taksimde müzik prodüksiyon stüdyosunda çalışıyorum akşam 6dan sonra boşum. Barış manco–Cem karaca–Duman–Teoman ağırlıklı cover repertuvarım var. Dilerseniz görüşebiliriz. 05353953189

Merhabalar
Ben eylül. Mimarlık mezunuyum ve şuan mesleğimi icra ediyorum. Öğrencilik yıllarımda çeşitli okul ve şenlik gösterilerinde okul grubumuza birlikte solist olarak yer aldim. Aynı zamanda kendi bestelerini yapan bir grupla birlikte calistim. Antalya Kaleiçinde kısa bir süre sahne aldım. Aksamlari 4 den sonra musaitim. Enstrüman olarak gitar çalıyorum çok çok iyi olmasa da . gitarda iyi olan bir arkadaşla sahane coverlar yapabiliriz.
5544438274

Mrb. Gitar vokalim.15 yıllık tecrübemle İstanbulda çeşitli mekanlarda canlı müzik yapmışlığım var. Ses kalitem çok iyi.repertuarımda Türkçe Pop, Rock, slow, hareketli şarkılar var.5077636427

Merhaba,
Karaköy'de cafe bar olarak hizmet veren işletmemize akşamları saat 18:00-21:00 arası müzik yapacak gruplar veya tek solist gitaristler aranmaktadır
Merhaba adım damla 18 yaşındayım. okulumuzdaki müzik grubunda baş solisttim müzikle çok ilgileniyorum sahne deneyimimde var gitar çalıyorum
Cafe bar gibi yerlerde canlı müzik yapmak istiyorum eğer denemek isterdeniz olumlu olumsuz dönüş yaparsanız çok sevinirim
İletişim : 0531 868 96 37