Satılık Bugera 6260 212R

Takasa
Açık
Fiyat
5000
Para Birimi
TL
Arkadaşlar bu siteyi çok uzun yıllardır kulanıyorum çok ürün alıp bir çok ürün sattım farklı konular açtım bilmediğim bir çok şey öğrendim alışverişte bulunduklarım az çok bilirler
Erdem Birgülden 2013 yılınde aldığım amfimi satıyorum teertemiz çiziksiz desem yeridir. Amfim uzun yıllardır evde durmakta özellikle gitarımı sattığım 2014 ten beri hiç çalmadım desem yeri. Ankaraya taşındım bu süreçte ve canım farklı gitarlar istiyor artık. amfim satılıktır hiç bir kusuru yoktur orjinal lambalarından sadece birini değiştirdim.
amfimi almak isteyen takas etmek isteyen tekliflere açığım beğendiğim bir gitar ile takas düşünebilirim.
Fotoğrafları sonra ekleyeceğim.

Edit: takas olarak ses sistemi de düşünüyorum.
Günceldir

Son düzenleme:
Ömcelikle iyi satışlar dilerim, yalnız amfinin piyasa fiyatı burda yazanın çok çok altında. Aynı amfinin 3 ay kullanılmış daha yeni halini 2018 yılında dolar 6.5 tl iken 1200 tl'ye zar zor sattım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ömcelikle iyi satışlar dilerim, yalnız amfinin piyasa fiyatı burda yazanın çok çok altında. Aynı amfinin 3 ay kullanılmış daha yeni halini 2018 yılında dolar 6.5 tl iken 1200 tl'ye zar zor sattım.
Burada amfimi övmek gibi bir uğraş halinde değilim ama ful lambalı bir amfiyi 1200tl ye sattıysan amfinin ne kadar iyi bir durumda olduğu tartışılır. Amfimi görmek veya denemek isteyenlere şunu söyleyebilirim çizik dahi yoktur üzerinde ve yılına rağmen kız gibi bakılmıştır sahne veya stüdyoda yorulmuş bir amfi asla değildir.

Buradan da amfinin ne kadar çok ton aralığına sahip olduğunu görebilirsiniz. Özellikle clean tonlarını ben çok seviyorum ve tam tersi distortion tonlarını sevenlerinde çok rahat memnun kalacağı bir amfidir.

Haklısınız, amfinin 5.000'e satılması aslında gayet mümkün. Ancak bunun için aradan bi 6-7 yıl geçmesi, tl'de iki büyük develüasyon olması, doların en az 25, asgari ücretin en az 9 bin tl olması gerekir. O zaman 5 bin edecektir.

Benim amfime gelince, amfim oldukça iyi durumdaydı. Ben de amfiyi alan arkadaş da yaptığımız alışverişten memnun olduk. Herhangi bir şikayet kesinlikle almadım. Ancak 5.000 tl çok çok komik bir rakam, piyasayı biraz araştırın fiyatı 2.000 gibi bir yerlere çekerseniz "1000 tl + cort x6 vereyim" şeklinde teklifler alırsınız. Çünkü piyasası bu.
Bu arada sesi pek çok kişiye hitab etmeyen "brittle" ve "shrill" bir karaktere sahip.

Saygılar

Haklısınız, amfinin 5.000'e satılması aslında gayet mümkün. Ancak bunun için aradan bi 6-7 yıl geçmesi, tl'de iki büyük develüasyon olması, doların en az 25, asgari ücretin en az 9 bin tl olması gerekir. O zaman 5 bin edecektir.

Benim amfime gelince, amfim oldukça iyi durumdaydı. Ben de amfiyi alan arkadaş da yaptığımız alışverişten memnun olduk. Herhangi bir şikayet kesinlikle almadım. Ancak 5.000 tl çok çok komik bir rakam, piyasayı biraz araştırın fiyatı 2.000 gibi bir yerlere çekerseniz "1000 tl + cort x6 vereyim" şeklinde teklifler alırsınız. Çünkü piyasası bu.
Bu arada sesi pek çok kişiye hitab etmeyen "brittle" ve "shrill" bir karaktere sahip.

Saygılar

Alakasız bir şekilde ilanı hortlatacağım nolur kusura bakmayın.

Bu nasıl ileri görüşlü bir yorumdur böyle

Saygılar
Madem hortladı cevabına şimdi cevap vereyim ben de görmemiştim yeni okudum sjs siteye girmediğim için. Herkesin alışverişi kendisine ben o zaman da 5 bine bu zaman da 12 binin altına ufak bir pazarlık harici ne olursa olsun satmam dursun köşede sandık niyetine kullanayım daha iyi sen kendin mutlu olabilirsin ofiyata ama ben asla bunu yapmam.

Geri