Komedi Dükkanı

tv8 bu komedi programlarına çok başka bir pencereden bakan bir tv kanalı, şahan da ilk tv8 de adını duyurmuştu, komedi dükkanı da yine öyle değişik bir oluşum...

evet kesinlikle çok güzel bir program...hakikaten insanı gülme krizlerine sokabiliyorlar...tebrikler her ikisinede cuma akşamları televizyonda izlenebilecek ender programlardan...

ben de çok seviyorum bu programı iyi bir ikili oldular...Ama ne zaman çayımı çerezimi yanıma alıp karşısına geçsem kapı çalıyor ve misafir geliyor,misafirleri seviyorum ama biraz da sinir oluyorum...Üç haftadır aynı şey oluyor...

hakikatten güzel bi program zaten tvde izlenecek 3-4 şey var biriside bu. tolga çvik çok güzel götürüyo ama salih abide tecrübesiyle çok yardımcı oluyo. enson programda olması lazım, yönetmene 'nediyosun ulan' deyişi vardı koptum orda, çok iyiydi valla :)

Türkiye televizyon tarihindeki en komik program bile diyebileceğim kadar iddialı bir program....Gülmekten yüzüm ağrıyor...

Zaten yılbaşında Trt 1' delerdi Salih abiyle(artık o izleyenlerin Salih abisi oldu) Tolga Çevik...Yakında patlarlar...

Dikkatimi çeken bir şey daha var o da programın formatının Tolga Çevik' e ait olması....

Mükemmel bir program. Format Tolga Çevik'e ait ama yanılmıyorsam o da Amerika'daki bir programdan esinlenerek yapmış. Bu sene sonunda bitirmeyi düşünüyormuş, çünkü bu tür bir senaryo yazmak gerçekten çok zormuş. Gülmekten kırıp geçiriyor ama. Hele Dört Silahşörlerin olduğu bölüm tek kelimeyle harikaydı ya.

Yönetmen: Bu adamlar niye müdür ben onu anlamadım.

Tolga Çevik: Bunların dördünün bir limited şirketi varmış o yüzden.

:D:D:D:D

ya inanamıyorum komedi dukkani trt 1 geçti :cry:

ya yılbaşında trt yaptkları program çok kötüydü.
şimdi herşey trt usulu olacak tolga ve yönetmen laf sokamayacak tolga ağzından küfür kaçıramayacak kendilerini kısıtlayacaklar ve zorla güldüreye çalışma gibi bir şey çıkacak ama umarım olmaz :|

Geri