Komedi Dükkanı

Yılmaz Erdoğan'ı örnek aldığı kesindir senelerdir BKM çatısı altında birlikte oynamaktadırlar zaten kendide demiş bunu. Ama fazlaca etkisi altında kaldığını ben de pek göremedim.

kendisi yılmaz erdoğan'ı örnek almış olabilir ama bana kalırsa oyunculuk anlamında yılmaz erdoğan'ın çok ilerisinde bir adam tolga çevik...

Organize İşler filminde izlediğimiz Tolga Çevik'in hareketleri ve konuşma şekli Yılmaz Erdoğan ile neredeyse aynıydı. Komedi Dükkanı'ndaki mimikleri ise daha ziyade Cem Yılmaz ve Engin Günaydın'ı çağrıştırıyor. Buna rağmen itici görünebilmesi takdir edilir ama.

Komedi Dükkanı'nın bu kadar çok tutulmasını ise mevcut programlar arasında çok da kaliteli işlerin olmamasına bağlıyorum. 'Keçi - Abdurrahman Çelebi' hesabı.

trt deki reklamları fark ettiyseniz salih kalyon ve özer atik yok
acaba temelli mi yoklar yoksa alışma sürecimi derkenken
sitesine girdim bakmak için tadilat için kapalı ve sadece tolga çevikin fotosu var galiba temelli yoklar

www.komedidukkani.tv

yener demiş ki:
sea_dh demiş ki:
trt deki reklamları fark ettiyseniz salih kalyon ve özer atik yok
acaba temelli mi yoklar yoksa alışma sürecimi derkenken
sitesine girdim bakmak için tadilat için kapalı ve sadece tolga çevikin fotosu var galiba temelli yoklar

www.komedidukkani.tv

özer atik'i bilmiyorumda salih kalyon var kadroda...

Komedi Dükkanı resmi sitesindeki haber...

Komedi Dükkanı konsept değişikliği
Komedi Dükkaı Tolga Çevik ile yoluna devam ediyor.23 böümdür bizlerle birlikte olan Salih Kalyon farklı projeleri nedeniyle Komedi Dükkanı'ndan ayrılmıştır.Tolga Çevik'in doğaçlama esprileriyle yarattığı Komedi Dükkanı sürpriz konukları ile her cuma aşamı saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

www.komedidukkani.tv

galiba özer atik var yener salih kalyon yok :(

Geri