ÞakaGibi

dark_queen demiş ki:
ya erinç sen bana tanıdık gelion galiba
Olabilir neden olmasın=)-

Bu arada bu "Şaka Gibi" vakası yani petek hanımın albumune bu ismi koyması ile adımız uçtu gibi görünüyor.. :(

Bu olaya baya bi sinir olduk normal olarak, zamanında düşündüğümüz şeyi yapıp isim hakkımızı alsaydık, yasalarda yazılanlar üzere Petek hanımın bütün albümlerini toplatabilme eger kabul edilmesse isim hakkımızı baya makul bir şekilde satabilirmişiz, nese artık elde var isim anlamında SIfır..

Ama yeni besteler var 3adet hersey iyi gibi müziğimiz devam ediyor.
Bir Baterist değişikliği var grupta bu da başka bir haber işte..

Sizlerle güzel bir organizasyonda buluşmak ve hepberaber eglenmek isteriz...

...Olası bir organizasyon hazırlığı varsa yeralmak isteriz....

tamam erinç senin kim olduğunu anladım herneyse müziğinizde başarılar bu arada isim bulmada da bol şans...yani eğer değişmek istiyosanız... bu arada annene de selam söle:) galiba seni tanıdım haaa???

Hehe herkesin bir annesi vardir=)-
Ama beni tanidigin babama selam söylemediginden belli oluyor=)-
Abi en son Can ile konustuk SakaGibi ismiyle devam etcez..
Hersey güzel olcak... :D

bir kaç parçayı mp3 olarak dinledim ve bir kere de stüdyoda izledim sizleri.hatta o meşhur dinletinizi de cd den izledim bir sabah ;)
kanımca kısa bir süre sonra istedikleri yere geleceklerdir.ayrıca erinç'e benim gibi bir çaylağa yardım ettiği için büyük teşekkürler =)

İron Maiden albüm kapakları hep kötüdür, ama albümlerde hiç karavana yoktur.Dilerim bu ismin altında büyük başarılara imza atarsınız.Sanırım Petek Dinçöz den dolayı uyuz oldum:)

Başarılar Erinç...

Re: şaka gibi vs. petek dinçöz

89 demiş ki:
biz de petek dinçöz diye şarkı yapalım be.. hatta iirenç bi şarkı yapalım.. tam olsun.. :LOL:
E şimdi herkese de acıklama yapamassın ki biz bu ismi Petek Hanımdan önce koymuştuk diye..
Bu forumda bu muhabbet cok döncek anlaşılan, en yakın zamanda(bu sanırım eylulde olcak benim yetenek sınavlarım yuzunden) canlı performansımız oldugunda insanların bizi dinlemesi ve forumumuza müziğimiz hakkında birseyler yazması tek temmennimdir..

Bu arada Midnight tesekür ediyorum.Ve ekliyorum Biziz de dediğim gibi eylul ayında bizde konser veririz..
Ama eylulden önce olacağını zannetmiyorum...
Herkese iyi günler....

Belki yanlış anladım...
Bu arada mesaj konusu bana ilham verdi...
Albümüz oldugunda adı belli arkadaslar:

ŞakaGibi VS Petek Dinçöz

eyvallah 89=)-

ne biliyim can neyn gelsin böle şen şakrak kahkahalar dimi efenim :) yok canım yetiyosun : ama işte merak ettim neden grup üyeleri ilgilenmiyo diye .. topu sana atmışlar ;)

Geri