ÞakaGibi

venus-in-furs demiş ki:
yerli deus :)

duyabileceginis en gusel iltifatlardan bence..

Kesinlikle ;)
Ama haşa, biz kim, koccaa Deus kim. Zaten bi şaşkınlık içerisine girdim de bişey diyemedim. Yine de tabi insan okuyunca bi hoş olmuyo diil :D
Teşekkür ederiz Can. Ben de seni Virgil Donati'm ilan etmiştim geçen birlikte verdiğimiz konserden sonra :tap:
Bu arada, hazır girişmişken söyliyim, "bagetleri o kadar havaya kaldırma" tarzı istekler alıyosun sanki, ben de aksini rica etçektim . valla kanımca çok estetik duruyo, gayet süper oluyo. vururum onu diyenleri :p
Bu da benim naçizane fikrim işte...
Teşekkür ederiz bi daha...

allallaaa...
bu eller?
bu bakış?
pek tanıdık geldi ama, çıkaramadım... : P
görüşmedik heralde konserlerde falan hiç :twisted:

morhatun, şu anda elimizde gönderebilecek bişeyimiz yok, yani ne bi demomuz var, ne bi adam gibi kaydımız. ha bi video kaydı olacak, ama var mı, varsa nerde bi bilgim yok. sen gönder adresi, böyle bir kayıt kuyut bişey olursa, göndeririz hemen...
hatta ufak tefek bişeyler olursa netten bile gönderebiliriz =)
ilgin için pek teşekkür ederiz mini fanımız :D

Mesajınızı aldım :utandim Ağzım kulaklarıma varacak az kaldı, ikinizi de çok seviyorum :)

Sınavlarda başarılar, bu aralar takılmayın sağa sola, sınavlardan sonra şöyle güzeel bi dağıtırız :icelim Şubat programı ne ?

Morhatun sana da merhaba :elsalla

Merabalar geçen gün bizide sizi izledim, yeni bir gupsunuz galiba, ilerde daha iyı olursunuz mutlaka, yeni kurukmuş bir grup için fena değilsiniz.Ama gitarınızın teli koptuğunda yada benzer sorunlarla karşılaştığınınzda bunu dinleyiciye yanıstmamaya çalışın.Sadece teknik bir arıza oldu 10 dk sonra dönücez demeniz yeterli.
Müzik hayatınızda başarılar dilerim

2005 Ocak itibariyle, grup kurulalı 1 sene oldu aslında.. Ama bunun yarısından çoğu çeşitli aksaklıklardan dolayı ciddi çalışma yapamadık, son 4-5 aydır ciddi bi çalışma içerisindeyiz. Sahne olayıne gelince, senin izlemiş olduğun Biziz konseri, bizim 5. sahne performansımızdı, yani oldukça deneyimsiziz daha. Onun için her seferinde birşeyler öğreniyoruz mutlaka, ve buraya düşüncelerin, eksik-gediklerin dinleyici gözüyle yazılması çok önemli bizim için...
Önerin için çok teşekkürler ;) Bi dahaki sefere daha sakin olcaz umarım.

Nasılsınız ŞakaGibi?

Mart ayı ortak bir projede yer almayı düşünürseniz özel mesajınızı bekliyorum.. güzel bir organizasyon olacak...

sevgiler...

Eyvallah Burakcım iyiyiz, nasıl olalım..
Sizde iyisinizdir inşallah...
Hertürlü organizasyona açığız, güzel insanlarla birlikte aynı sahneyi paylaşmakta güzel olur..
Organizasyon netleştikçe haberdar edin..
Güzel şeyler yapalım..
İyi çalışmalar.

:D
KONSER!!!

12 Subat 2005
Locus Solus(Tunus Total Benzinlik yani)

SakaGibi
vee
Catwalk

KapiAcilis:20:30
Giris:5YTL (1icki bedava)

Siddetle bekliyoruz!!!

Erinch, mart ayı içerisinde 3 gruptan oluşan bir cumartesi konseri düşünüyoruz.. Şimdiden söyliim
eğer kabul ederseniz:

ŞakaGibi
RouLette
(3ncü grup gerçekten çok iyi bi grup. Adamlarla anlaştım ama sen şimdiden isim verme dediler...)
Fakat cumartesi gecesinin çok güzel geçeceğinden emin olabilirsiniz...

haberleri bizim forumdan okuyabilirsiniz... ama eğer ŞİDDETLE İSTİYORSAN :D :LOL: :D buraya da yazabilirim...

sevgiler kardeşim...

Sokak Köpeklerinden Cem ve Şaka Gibiden Can'ın oluşturduğu SHOCKABILLY her pazar saat 17:00 civarlarında Andac'ta çıkmaya başladı... Haberiniz ola....

Andac Cafe
Selanik 2 cad 65/D (metropol sineması karşısı) Kızılay / ANKARA

Geri