Rhadamantys (for heavy metal)

rhadamantys'i nasıl buldunuz

• iyi

Oylar: 0 0.0%
  • daha iyi olabilir

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    225
:twisted: Rhadamantys (for heavy metal)
Bora GÜRÇAY (elektro gitar ve vokal)
Engin BÖKE (elektro gitar)
Anıl ERTUÐRUL (Bass Gitar)
Umut KÜÇÜKER (bateri)

2006 yılında ankara'da kurulan Rhadamantys grubu kısa zamanda çok çeşitli organizasyonlar ve bar programları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Grup genel olarak 80'ler ve 90'lar da kulaklarımızda yer etmiş heavy metal ve trash parçaları coverlamış ve bunların ışığında sevenlerine o yıllardaki hazzı yaşatmayı kendine görev edinmiştir.
Besteleri ilede oldukça iddalı olan rhadamantys grubu 2008 tılı ile birlikte ilk demo albüm kaydını yayınlamak istemektedir.

haha... Nasıl yani ya ? Bir müzik grubunu "çama$ır makinesi" gibi tanıtmayı nasıl becerdin ? "Bizi seçin , mutlu olursunuz" gibi bir son bekliyorduk , Cüneyt Arkın sonuç cümlesi geldi..

İlgi çekici..

Ben seçtim , mutluyum , tüm hanımlara öneririm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
RHADAMANTYS'İN ÇALDIÐI GRUPLAR:
- METALLICA
- IRON MAIDEN
- MEGADETH
- PENTAGRAM
- QUEEN
- GUNS 'N ROSES
- STEVE VAI
- JOE SATRIANI
- BLIND GUARDIAN
- RAMMSTEIN

milliyet gazetesi'nde çıkan bu güzel haber dolayısıyla bize desteğini esirgemeyen sevgili mithat abimize teşekkür ederiz (rhadamantys)
umarız güzel bir albümle sevenlerimizin karşısında oluruz 2008 yılında
şimdiden 2008 tüm rock severlere hayırlı olsun...

25 aralık salı günü saat: 16:00'da
hacettepe üniversitesi Bey cafe'de sahne alacak olan rhadamantys grubu yeni açılımlarla önümüzdeki yıl büyük festivallerde sahne almaya hazırlanmaktadır. bu süreçte emeği olan herkeze sonsuz teşekkürler....

enbadchild demiş ki:
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, sizden gelen yorumlar önemli çünkü eleştri herzaman insanların ufkunu açar. ben sadece bizi eleştirecek arkadaşların önce bu grubu izlemelerini tavsiye ediyorum. çünkü malumunuz bişeyi eleştirmek için önce onun hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için bu arada rhadamantys her cumartesi saat: 21:00 de Root performance'da her çarşamba yolcuda çalmaktadır...

$imdi $öyle... Siz buraya bir yazı yazıyorsunuz ve yazdığınız yazıda kendinizi zaten "olduğunuzdan daha üstün gösterme" çabası içinde tanıtıyorsunuz. İnsanlarda haklı olarak bu tarzınızla dalga geçiyorlar , üzgünüm ki bu kitlenin içinde bende varım ve çok mutluyum :) Tüm bunlara ek olarak ben izledim sizi rootta , hiç iç açıcı bir soundunuz yok , salla pati gitar tonları duydum ben. tüm bunları bir arada bulundurup bir de "gerçek heavy metal efsanesi" diyince hani anlıyorum ki "siz , bu soundunuza, sahne duru$una ve bu müziğe sahip bir grup rakip olarak bizleri değil ; scorpions'u , metallica'yı , megadeth'i , guns's roses'ı alıyor" diyorum. Zaten bu durumda da siz komik duruma dü$üyorsunuz :)

yorumların için sağol ama eleştri herzaman kolay olan yoldur sen bunu seçiyorsun eğer sen daha iyisini becerebiliyosan şu an bu forumda yazan bu gazatede hakkında haber yapılan sen olurdun ben ne düşünüyorum biliomusun sen başarısız ve basit bir insansın ve bu yüzden başkalarına bok atmayı kendini tatmin etme biçimi olarak benimsemişsin. biz şu an profesyonel anlamda bişeylere başlamaya çalışırken 100 kişi içinde senin gibi yaklaşan bir kişi bile olmadı çoğunluğun ne dediği önemli olan dünyada sen bir sinek vızıltısından başka bir şey olamazsın yinede yorumun için saol ama bi daha bu foruma yorum yazacaksan önce aynaya bak sen neler yaptın bunu düşün. sizin gibi ukalalar oldukca biz tabiki kendimize metallica megadeth ve iron maiden gibileri alırız. çünkü onlar önce adam olmayı başaran nadir insanlar... :twisted:

enbadchild demiş ki:
yorumların için sağol ama eleştri herzaman kolay olan yoldur sen bunu seçiyorsun eğer sen daha iyisini becerebiliyosan şu an bu forumda yazan bu gazatede hakkında haber yapılan sen olurdun ben ne düşünüyorum biliomusun sen başarısız ve basit bir insansın ve bu yüzden başkalarına bok atmayı kendini tatmin etme biçimi olarak benimsemişsin. biz şu an profesyonel anlamda bişeylere başlamaya çalışırken 100 kişi içinde senin gibi yaklaşan bir kişi bile olmadı çoğunluğun ne dediği önemli olan dünyada sen bir sinek vızıltısından başka bir şey olamazsın yinede yorumun için saol ama bi daha bu foruma yorum yazacaksan önce aynaya bak sen neler yaptın bunu düşün. sizin gibi ukalalar oldukca biz tabiki kendimize metallica megadeth ve iron maiden gibileri alırız. çünkü onlar önce adam olmayı başaran nadir insanlar... :twisted:

bu yazdıklarına kocaman "oha" diyorum. Bu kadar büyük ve ba$arılı bir grup olduğunuzu bilmiyordum ağa babam. Ne diyim ilk programınıza kalabalık bir ekip olarak gelip özürlerimizi iletiriz efendim sizlere... Kabul et veya etme , ben sana bizim süper soundumuz var, a$mı$ müzik yapıyoruz vs demedim. Sadece fazlaca kalkan bir yerlerinize gerçekleri göstermek istedim :) Ayrıca çıktığın çok küçük o gazete haberine kar$ılık olabiliecek yüzlerce $ey yaptık :) Bunların içince canlı yayınlar , aktüel röportajları , yerel gazetelerin man$etlerinin üzerine "gençlik ço$tu" gibi $eyler iletmek isterdim sana ama hakkaten bu yazdıklarına yüzyüze bir özür dilemek istedim. sonuç cümlesi olarak hakkaten ... neyse.

sana en güzel cevap; cevap vermemek olur sanırım. bu yüzden artık seni muhatap almıyoruz. biz rhadamantys grubu olarak sadece iyi müzik yapmak ve sevenlerimize karşı kalitemizi korumak amacındayız senin neler yaptığın bizi ilgilendirmez iyi bir müzisyen başkaları hakkında yorum yapacağına kendi neler yapabiliyor ona bir bakmalıdır. 8) benim sana tavsiyem küçük şeylerle uğraşıp küçük kalmaktansa artık büyü ve kendi işine bak.

enbadchild demiş ki:
sana en güzel cevap; cevap vermemek olur sanırım. bu yüzden artık seni muhatap almıyoruz. biz rhadamantys grubu olarak sadece iyi müzik yapmak ve sevenlerimize karşı kalitemizi korumak amacındayız senin neler yaptığın bizi ilgilendirmez iyi bir müzisyen başkaları hakkında yorum yapacağına kendi neler yapabiliyor ona bir bakmalıdır. 8) benim sana tavsiyem küçük şeylerle uğraşıp küçük kalmaktansa artık büyü ve kendi işine bak.

Biz ne "rockstar"lar gördük :) Adını vermenin gereksiz olduğu "yapımcı" firmaya 10 milyar para verip albüm çıkaranlar gibi... Hayır , biz yakla$ık 3. yılımızı dolduruyoruz siz de aynı hataya dü$meyin. Hadi bakalım , $imdi biraz ko$turun. E tabi aslında , bu kadar gaz , hırs ,iyi yerlere geleceksiniz eminim bundan :) Programınızda Rootta olucam, özel t-shirtler bastırdık "manyağıyız bu grubun" diye. Müzikal anlamda size mutlu mastürbasyonlar dileriz.

siz bu kafayla zaten daha çok uğraşırsınız ya neyse :twisted: benden sana tavsiye sen çok kasma kendini t-shirt falan biz sana yakında imzalı bir t-shirt hediye ederiz... ;) 8) 8) 8)

Geri