Edge Zero II için tremolo kolu nereden temin edebilirim?

Bu kol edge 3 tremoloya uyuyor. Araştırın eğer sizin köprü ile aynı ölçülerde ise buradan alabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu kol edge 3 tremoloya uyuyor. Araştırın eğer sizin köprü ile aynı ölçülerde ise buradan alabilirsiniz.
Zero'lardaki kol Floyd Rose'lardaki gibi üstten sıkmalı, bu kol uymaz. Yine de teşekkür ederim.

Merhaba, siyah renkli olanından almak istiyorum satın alabileceğim bir yer var mı? Ya da elinde.olup satmak isteyen var mıdır?
Teşekkür ederim.
Tremolo kolunu bualbildiniz mi bende de edge zero II treolmolo sistem var ve kolu yok uzun zamandır internette bakıyorum. Türkiyede yada yurt dışında bulamadım. Siz bulduysaniz ban da yardımcı olabilirmisiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tremolo kolunu bualbildiniz mi bende de edge zero II treolmolo sistem var ve kolu yok uzun zamandır internette bakıyorum. Türkiyede yada yurt dışında bulamadım. Siz bulduysaniz ban da yardımcı olabilirmisiniz.
Kolu bulamadan sattım gitarı, ancak tüneldeki luthierlerde yedek parça çok oluyor büyük ihtimalle onlarda bulunur.

-1334115141-1902650049.jpg

TRY 32.05 8%OFF | Yibuy 190mm Uzunluk Demir Siyah Elektrik Gitar Tremolo Köprü Tremolo Kolu Soket Whammy Bar Jack
Bu tremolo kolu acaba edeg zero II sisteme uyarmi

Dosyalar

• 128746404413270211.jpg
    128746404413270211.jpg
    57.9 KB · Gösterim: 434
Direk edge zero kolu için kasmak yerine bağlantı elemanı da değiştirerek faklı bir ürün kullanılabilir. Ben kullanıyorum mesela. Çin'de çok uygun fiyatlı ürünler mevcut.

Dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    13.6 KB · Gösterim: 429

Solomüzikte genelde standart floyd rose kolları vardır. Floyd rose'un trmolo kolunun somonu geniş gibi görünür ama iç tarafı dardır ve zeroların soket girişine geçmez. Keşke soketiyle birlikte satsalar ya şu kolları

Geri