Gitar rig ses gelmeme sorunu

Arkadaşlar ben elektro gitara yeni başladım daha önce akustik çalıyordum bir gitar aldım vee bir jack to usb kablosu aldım gitar rig ile asio yu indirdim fakat gitar rig e girdiğimde hiç ses alamıyorum üstelik bu taktığım kablonun inputu dışında bilgisayarın kendi ses kartındaki bir inputu seçtiğimde deli gibi cızırtı geliyor en azından bir kaç ay eğlenebilmek için bilgisayarda çalmayı düşünüyordum moralim çok bozuldu hep beraber çözelim şu sorunu lütfen
 
Sıkıntınızı herkesin anlayabileceği, düzgün bir dilale açıklamazsanız kimse anlayıp cevap veremez. Şahsen ben 3 kere okudum ama anlamadım.
 
Noktalama işareti yok okuması zor, kısacası taktığı şey ses vermiyormuş. Asio4all dan ses ayarlarını doğru yaptığına eminmisin? usb dönüştürücülerin geneli para tuzağı bu arada, 2 liralık 6.5mm to 3.5mm jack çevirici alıp normal gitar kablosuna taksaydın pek sıkıntı yaşamazdın sanki. Bende ilk gitarı alınca öyle yaptıydım gayet güzel ses veriyordu Guitar rig ile. Ayarlar için internette tonla video var bakın istersen.


Usb dönüştürücü ile takıp ses kartındaki girişi seçersen tabiki cızırtı verir, oraya bağlı birşey yok sonuçta.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler