Sadece güç katı olan EFX LOOP SEND/RETURN Özellikli Amfi var mı?

Dün Behringer VT50FX anfiyi (ve foot swtich ile birlikte) 2.el satın aldım.

Satan kişi hiç kullanmamış. 1.250 TL ye satın aldım.

2 kanal 60W anfi. Anfide FX LOOP SEND/RETURN vb aradığım her şey var.

Bu özelliklerde ve hiç kullanılmamış (sıfır ile aynı) bir anfiyi bu fiyata uygun aldığımı düşünüyorum. Artık satın aldım. Olan oldu 😂
Bence rahatlıkla işinizi görür, kendi ton veya efektlerinden işe yarar bir şey çıkarsa o da bonus olur. GT5 ile ne zaman çaldınız en son bilmiyorum ama bu devirde artık eski kalabilir soundlar. Elimde GT3 var, ne yazık ki (analog distortion olduğu iddiasına rağmen) bu devirdeki en basit distortion pedalı ile bile kapışamıyor.

Bence rahatlıkla işinizi görür, kendi ton veya efektlerinden işe yarar bir şey çıkarsa o da bonus olur. GT5 ile ne zaman çaldınız en son bilmiyorum ama bu devirde artık eski kalabilir soundlar. Elimde GT3 var, ne yazık ki (analog distortion olduğu iddiasına rağmen) bu devirdeki en basit distortion pedalı ile bile kapışamıyor.

"kendi ton veya efektlerinden işe yarar bir şey çıkarsa"
Dün akşam kısık seste test ettim. Ama pek test ettim diyemem.

GT5'i henüz bağlayıp test etmedim.

GT5 20 yıl öncesi teknoloji. Bu güne kadar GT5 ve GT3 çalışıyorsa, müthiş sağlam yapmışlar demektir.

Teknoloji çok gelişti. GT5 ve GT3 ün şimdiki cihazlara yetişmesinin imkanı yok.

Ama GT3 ü hala kullanan ünlü epey gruplar var.

Katana-100 almanizi tavsiye ederim. Hem geceleri kayitlarinizi da yapabilirsiniz. Hem de 70 in uzerinde efekt kullanma sansiniz olur. Ben cok memnunum. Fiyati da cok sayilmaz aslinda. 100 watt olmasini kafaya takmayin, fx loop olmasi buyuk avantaj. Tek problem zaman icinde bir suru pedal almama sebep oldu. :) Cunku efekt pedallarin nasil kullanilacagini ogrendikten sonra insan daha steril sesler duymak istiyor. Siddetle tavsiye ederim.

Yazılanları okudum da ,,,, sanki dünyanın sonu der gibi,, yaş oldu 45 demişsin... Ben n'apayım yaşım 69 daha dün Almanyadan kışlık evde çalmak için Laney cub 12 getirttim. yine geçen Hafta SX ash Strat aldım,,,tüm aksamı söküp Fender parçalarını ve Custom shop cs 69 Pickguard takım ,, takıcam.. gerçi ölçüler uymadı .. ama uydurucaz bi şekilde... demem o ki Hayat her yaşta güzel.. pes etme....

Geri