cicibebe

O diyenlerin ayıbı Canerciğim, bi kere kendi diyen kendi olur. Ayrıca bunu diyenlerin bizi yada en azından Engin'i hiç görmediklerini düşünüyorum?

13 Mayıs saat 22:00'da, Sahne Arkası Konserleri dahilinde, IF Performans Hall'da konser veriyoruz, duyurulur.

Bi dakka lan!? Ciddi ciddi konser?!

Sevgili Joker MG,

Basta bize Deja-vu'dan tanıdığımız Tolga Nemutlu eşlik edecek.. İnşallah :)

Sevgili Hazar,

Pinhani'yi getirirsen seviniriz konserden önce iki tokatlayıp stres atarız :D

13 Mayıs'ta ifteyiz o zaman, bugün radyo odtü'de iyi ki doğdun çaldı, çok da güzel çaldı, bu radyoodtü kişisi iyi müzisyen :p

bu parçayı bana el altından bir ulaştırırsanız çok sevindirik olacağım. sadece stüdyoda dinleyebiliyorum şu aralar.

Bi zaman once indirdigimde parcalarinizi tam isinamamistim, simdi ise gayet guzel ve basarili olduklarini anladim. Kayitlar guzel olmus, tarzinizi da begendim.
Daha fazla aktif olursaniz daha iyi olur gibime geliyor, basarilar hepinize :)

K_r_m demiş ki:
Bi zaman once indirdigimde parcalarinizi tam isinamamistim, simdi ise gayet guzel ve basarili olduklarini anladim. Kayitlar guzel olmus, tarzinizi da begendim.
Daha fazla aktif olursaniz daha iyi olur gibime geliyor, basarilar hepinize :)

Geç olsun güç olmasın :) Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Umarız albümü de beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Aylar yıllar sonra dün gece (atmıyorum) saat 4:11'de rüyama girdiniz lan. Erdemkent'in alt katındaki stüdyoda kayıt ortamıydı; ama Tarkan Gözübüyük falan var, hala duvarda yumurta paketleri var ama kabinde Tarkan Gözübüyük bas çalıyo; ben de "olm o çalıyosa ben yokum" falan diyorum; Erdem de "abi manyak mısın zar zor getirdik adamı" falan diye haraslıyo. "Abi bırak konuşmuyorum senle" diyorum; "abi deli misin s...git" diyor; Selim arkadan "Ağnnn Nağziler Yahudileri sabın yapıyolarmış" diye güldürmeye çalışıyo falan.. Kıvanç yoktu bak, o enteresan.. Atmıyorum çok gerçekçiydi.. Yataktan fırladım, etrafa baktım bi noluyo lan nerdeyim diye. Yedibin yıldır turkrock'a da girmiyorum, sırf şunu yaziyim diye hesabımı aktive ettim.

Özledim lan, nabıyonuz?

Geri