cicibebe

BASSçınıza hayranım ama duyduğuma göre biraz kiloluymuş kendisi hatta bir rivayete göre halk arasında "ŞİŞKO" olarakda biliniyormuş.. Doğrmu bunlar.... ??? Birde unutmadan kendisi pekde şekermiş... Yanılmıyorsam ŞEKEROÐLAN diye de çağırılıyormuş.... Kendisini sürgün grubuna dahil etmek isterim eğer bir manisi yoksa erdem bey ????

bayagi iyi yourm aldik bu aralar moraller had safhada.. bu arada roxy'ye de gonderdik demoyu umarim bisiler cikar cikmazda ne yapalim artik..

destek veren herkese cok tesekkurler...

En yeni Cicibebe

Slm!Ben Engin.En yeni doğan Cicibebe'yim.Ama en eski fahri Cicibebe'lerdenim:) Yorumlarınızı bekliyoruz...
Bu arada grubumuzun erdemli vokalisti Tornado'nun dünkü doğumgününü kutlar müzikle dolu bir hayat dilerim...

Uzun zamandır girmiyorum, cecvap yazmıyorum diye meydanı boş bulanlar hakkımda ileri geri atıp tutabileceklirini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bana şiişko diyenler öncelikle 100 metre ileriden bariz bir sekilde seçilebilen devasa gıdılarına baksınlar.

Engin foruma hoşgeldin. Verdiğin naçizane akıl için ayrıca teşekkür ederim. Hem ne deerler erkeğin göbeksizi evin balkonsuzuna benzer.

Konu dışına fazlaca çıkıldı hemen toparlayalım. Grup olarak çalışmalarımız tum hızıyla devam ediyor. Yeni bir sarkıya basladık , cogunu bitirdik hatta. biz cok begendik , umarız 2.posta kayıtlara yetişir.

Ancak demo merkezine ve buraya koydugum link sanki bos yere koyulmus gibime geldi. İndiren kimse olmamıs. Ya da olmus kimse yorum yapmıyor. Burada degişik insanların görüşlerine, yorumlarına, yardım ve desteklerine aç bir grup var :LOL: .

Tekrar teşekkürler...

Cicibebe saglam gruptur, kıymetini bilin, ilgi gosterin.. ilerde sahane produksyonlarına rastlamak icten bile degildir.. Kıvancı gobekli olarak tanımlayan zihniyeti de eshefle kınıyorum.. :LOL:

Cicibebelere bi mesajda ben atayım.Bende de mp3leri var.Koray ve Erdem bilir beni...selam olsun.Rollda yayınlanan Roxy'den elenenler listesinde yanyana,omuz omuza çıktık(roll mayıs sayısı) Bu arada ben Alp :)

Selam,

Cicibebe uzun bir hazırlık döneminin sonuna gelmek üzere. Her zaman olduğu gibi kendimizi tanıtma konusunda üst seviyede başarısızlık göstersek de müziğimizi elimizden geldiğince iyi yapmaya çalışıyoruz. Ankara sınırları içersinde Biziz yada If gibi bizim gibi amatör gruplara şans veren bir mekanda konser vermeye hazırlanıyoruz. umarız bu konser esnasında elektrikler kesilmez, yağmur yağmaz yada gelin ve düğün alayı rock bardan içeri girmezse (bunların HEPSİ başımıza geldi, Sürgün kardeşim iyi bilir) iyi bir konser olmasını ümit ediyoruz.. Kimse forumda demomuzu indirip dinleyip, iyi olmuş kötü olmuş demese de inşallah önümüzdeki yıl sonunda bu olaylar tersine dönecek.

Bizi hala destekleyen yaklaşık 30 kadar sıkı dinleyicimize çoook teşekkür ederiz. Sizi kimseye değişmiyoruz haberiniz olsun..

Artık böyle Akın' cığım. Yıllarca boşa çalışmadık biz, elimizi korkak alıştırmadık. Vurduğumuz yeren ses getiririz gerekirse... Bak ben HULK oldum, Erdem radyo-aktif adam oldu.

Sevgili cicibebe dostları,

Artık grupla ilgili hemen hemen her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz site

www.cicibebe.org

açıldı.....

Girin, gezin, ilk demomuzun cok sevilen 2 parcasına ulasma sansına sahip olun.... :elsalla

çok güzel olmuş valla... taze taze ben girdim baktım, çok sevdim yine açıp baktım gerçekten keyif aldım...gayet zarif,güzel ve tadı şahane bir site..arkadaşlar uğraşmış.emek vermişler...görmemek olmaz.yalnız daha çok foto bekliyoruz hayran kitlesi daha çok foto ister,herhalde kısa zamanda o da olur değil mi?? başarılarınızı takip edebileceğimiz, bol konser haberli bir site olması dileğiyle,,,tebrikler...

Geri