cicibebe

Selam cicibebe....çalışmalardan haberdar olmak istiyoruz...enazından foruma bi merhaba deyin...herşeyin yolunda olduğunu anlayalım :) yeni çalışmalarınızı -daha da iyisi-albümünüzü bekliyoruz.

SElamlar Cicibebe parcalarınızın yakından takipçisiyim,bol sans diliyorum, bence album cıkarmayı hak eden bir grup sunuz gonlum sizinle, BU arada NAPIYONUUZZ LAAAYYN:)Bi ara goruselim:)

sevgili madmet, yeni bi şarkı daha atacağım, aslında şarkı diğerleri ile aynı zamanda kaydedildi ama ben şehir şehir gezdiğim için bu aralar bi türlü atamadım. yarın atacağım söz :)

albüm için de hayırlısı diyelim bakalım :D

ve sevgili renkor.. renkor ne lan koray :D teşekkür ediyoruz ve sizi bu hafta içi müsait bi gün alaros cafe isimli ankara'nın en optimum cafesine bekliyoruz ;)

Tornado'cum belki beni tanımayabilirsin ama ben yine de kendimi tanıtayım...Ben Atıf(Başkentten KADOST)...Erdemcim yeni kayıtları dinledim gerçekten diyecek tek bir söz var...Madmet'in herzaman dediği gibi "Ne idüğü belirsiz bir piyasanın kendini bilmezlerinden..." değilsiniz kesinlikle...Ayrıca bende eski demo vardı fakat evde aradım taradım bulamadım orada "itch in my back" idi galiba şarkının adı çok harikaydı...Daha ne diyeyim bilmem ki harikasınız gerek müzisyen gerek insan olarak çok erdemlisiniz...Başarılarınızın devamını diliyorum...
Saygılar...

Bütün yorumlar ve güzel dlekler için teşekkürler arkadaşlar, şarkıları beğendiğinizi duymak hatta dinlediğinizi duymak çok daha güzel (özel teşekkür _alien_ a).

Sevgiler :)

Sevgili maresalx, hic bir yerde çıkmıyoruz, kendi halimizde stüdyoya girip güya beste yapıyoruz :). SOnra çıkıp salak salak çay içip vakit öldürüyoruz. Arada kayıt yapıyoruz o kadar, ama yine işler iyi sayılır :)

Atıf nasılsın? Güzel yorumların için çok teşekkürler. Şarkının adı "Itchy" idi ;) Demek o demoyu hala hatırlayanlar da varmış :D

_Alien_, şarkımızı arada bir açıp dinliyor olman bizi tahmininden çok mutlu ediyor. Çok teşekkürler.

Ve evet, bırakın bara falan çıkmayı balığa bile çıkamıyoruz, o derece boş insanlarız :D ama çok kral çay içeriz.

Yorumlar için tekrar herkese çok teşekkürler.

zaten arada bir açıp dinlemiyor,sürekli dinliyor şarkıyı o _Alien_ isimli şahıs..:) dinliyoruz yani..başarılar arkadaşlar,size ali turca'dan"çay demlesem gelirmisin?"adlı güzide şarkıyı armağan ediyorum ozaman ben.:p tebrikler tekrar cicibebe..(ne küsel isim)

evet cicibebe hem bisküvi olarak hem grup olarak çayı seven, çaya yakışan, adeta çayla tanımlanan birşeydir. hastasıyım be çayın.

sevgili lostin1289mt, teşekkürler, grup ismini seven kişileri de bi ayrı seviyoruz :)

şarkıyı indirdim hemen,(hemen değil tabi çok uzun sürdü:),çok güzel..ya sizin şarkılar böyle değişik bir duygu veriyo insana..bir de çok modern öğeler içeriyorlar ve melodik yapıları modern(belkide yanılıyorumdur,bu işin ehli insanlar daha iyi bilirler),bu iyi ve kötü olmasını etkileyen bir şey değil tabi,öylesine söyledim,hatta söyleyemedim saçmaladım,anlatamadım anlatmak istediğimi tam olarak"modern"sözcüğüyle :) herneyse..cicibebe çok güzel,çok tatlı şarkılarınız var..başarılar..

Bebeler selam!!!!

BEstelerinizi cidden cok begeniyorum kendinize ait bir tarzınız var ve umarım bu besteler bir album altında toplanır. Bence zor bise degil birazcik sans lazım. Kanımca sizde eksik yok fazlası var bir album cikartabilmek icin. Albumden ziyade en onemli durum aslinda gercekten grubu oturtup oturtamadiginiz sanirim. Ne sekilde nasil calisip bir araya geliosunuz bilmiyorum ama eger ciddi ciddi oturmus bi yapi olusturabildiyseniz album icin hicbir engel gormuyorum ben. Besteleriniz piyasadaki bircok gruptan daha iyi ve Erdem'in karizmatik sesiyle cok iş yapicaksınız gibi....

Sevgiler :)

güzel yorumlarınız için çok teşekkürler :) bestelerimizin iyi olup olmadığını bir türlü anlayamıyoruz, zira insanın kendi bestesi hakkında yorum yapması zor oluyor. bu yüzden yorumlarınız bizim için çok büyük önem taşıyor, bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.

emine, grubun oturması durumu hala söz konusu değil. basçı eksikliği, askerlik, iş gibi durumlardan ötürü zorluk çekiyoruz. ama işler cicibebe de her zaman bi şekilde -genelde heves sayesinde- yürür :) umarız bu düzgün bir şekilde devam eder. hep beraber göreceğiz ;)

görüşmek üzere

Selam cicibebe kaydınızı dinledim yine kaliteli müzikten ödün vermeyip mükemmel bi iş çıkarmışsınız tebrikler...Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum...

Sakin ol , birazdan hepsi geçeceeek...Yat uykuna son defa :) bu şarkınızıda arada açar dinlerim diyemiycem artık ikisinide baya baya Repeat açık şekilde playlist yapıyorum winampta :) Gerçekten dinlenir müzik yapıyorsunuz cicibebe,her şarkınızında bıraktığı bi his oluyo dinledikten sonra,ki bence en önemli şey budur müzik yapan kişi için ;) tekrar başarılar arkadaşlarım...

Geri