cicibebe

onur ve tayfun, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz :) esas biz mahcup oluyoruz.

bu arada ha gayret, birazdan ikiye kırılıcaz kibarlıktan :D

Teknik boyutta ve manevi olarak destek veren herkese teşekkürü bir borç biliriz. Umarım bu güzel tonlar, soundlar boşa gitmez de ortaya gerçekten iyi bir albüm çıkar.

Tayfun ve Onur'a da sevgiler diliyoruz!
Uğur abi, Atalay abi ve sarıkız'ı da ellerinden öpüyoruz :LOL:
Not: Cicibebe bir gün Ibanez'in kıymetini anlayacak. Eghdem'ciğim en sevdiğin gitaristlerin tamamına yakını Ibanez kullanmakta! ;)

Sevgili günlük,

Bugün yine Engin bana Ibanez'ini övdü. Onu üzmemek için fazla konuşmak istemiyorum ama Stratocaster'ımla yanyana geldiğinde zavallı RG bile gözyaşlarını tutamıyor.. Anlaması için daha ne görmesi/duyması gerek?

Bi de bugün sütlaç yedim süperdi günlük.. Valla..

Your Eghdem xxx

abi myspace olayına kılız be :) böle metallica arkadaşın oluyo falan, samimiyetsiz ortamlar. ama seni mi kırıcaz, vakit olunca açmaya çalışıcaz ;)

size de başarılar.

tornado demiş ki:
abi myspace olayına kılız be :) böle metallica arkadaşın oluyo falan,

hehe hiç bu açıdan olaya yaklaşmamıştım, şimdi Fergie benim arkadaşım oluyor , havaya girdim bak :kaydim

çevremden pek bir övülüyorsunuz.akşam mp3lerinizi indirip bakayım...başarılar efendim..

qataloq, "iyi ki doğdun" hakkındaki güzel yorumun için çok teşekkür ederiz.

RBC, tanışmıyoruz ama Fergie senin köpeğin olsun, en kötü günün böyle olsun diyorum :) Hakkımızda güzel yorum yapan çevrene de sana da çok teşekkür ediyor, yorumlarınızı bekliyoruz.

Ve sevgili Onur... bizim olayımız sokaklarda "heyolöeayh" diye bağırıp zıplamak, stüdyoda ise efendi gibi iş elbiselerimizle enstrüman çalmaktır. ;)

siyahzeplin demiş ki:
bir myspace açsanız varsada buraya koysanız arkadaşlar bende şimdi size başarılar desem...

evet bende katiliyorum myspace acarsaniz super olur.

eger myspace'de gelicekseniz acmadan once bir kac ufak tavsiye bi nevi fiidbek vermek istiyorum;

1- oncelikle cem han alkaya diye bi adam var 439754375 ki$iye "tenks for saporting" diye periyodik her ay comment atiyor sizi eklemek istiycektir kendisi kocaman bir cilgin (gercek cha degil adamin biri kullaniyormu$ bi nevi fake) eklemeyiniz, direk deny diyip uzakla$in
2- hesabi acarken muzisyen accountu alin normal myspace accountu alirsaniz bestelerinizi dinletebileceginiz bir playeriniz olmaz sonradan cevirmekte mumkun degil o bakimdan buna dikkat edebilirsiniz
3- gruplar arasi yorumla$ma gayet leziz bi olay atiyorum metallica ya gidip comment atinca sizi cilgin metallica fanlari goruyor ve hemen ardindan 5-10 ekleme talebi geliyor.populer olmak icin birebir
4- kavgasiz gurultusuz bir ortam, ozellikle forumlarda emege saygi + repciler ya da youtube da her videonun altina kufur yazan barzolar yok.bu bakimdan gayet secici ve leziz bir ortam.

bende acaip kildim ve gereksiz buluyordum fekat ortam cok alevli kimil kimil kesinlikle tavsiye ederim.

valla sen böyle anlatınca ağzım sulandı, uzun ve faideli açıklamaların için teşekkür ediyoruz, ilk fırsatta myspace, yourspace hepsine eğilicez :)

Arkadaşlar tebrikler, "sakin ol" ve de "bırak" gerçekten çok başarılı şarkılar, özellikle bu tarzda çok büyük belirleyici özelliğe sahip olan vokal, cicibebe'de son derece başarılı, Cem'den kayıtların devam etmekte olduğunu öğrendim -) son derece güzel işler yapacağınızı düşünüyorum...
bu arada ben de 2004 başkent mezunuyum, okulumuz çok büyük değildi, özellikle müzikle uğraşan kişi sayısını da düşünürsek, ben sizi neden tanımıyorum ya :) neyse umarım bir gün tanışırız...
başarılar cicibebe...

altar_eklips demiş ki:
Arkadaşlar tebrikler, "sakin ol" ve de "bırak" gerçekten çok başarılı şarkılar, özellikle bu tarzda çok büyük belirleyici özelliğe sahip olan vokal, cicibebe'de son derece başarılı, Cem'den kayıtların devam etmekte olduğunu öğrendim -) son derece güzel işler yapacağınızı düşünüyorum...
bu arada ben de 2004 başkent mezunuyum, okulumuz çok büyük değildi, özellikle müzikle uğraşan kişi sayısını da düşünürsek, ben sizi neden tanımıyorum ya :) neyse umarım bir gün tanışırız...
başarılar cicibebe...

altar_eklips, güzel yorumların için çok teşekkür ederiz, bize bunları okumak kadar büyük mutluluk veren çok az şey var. Kayıtların 2. yarısına(ilk 5 şarkıyı kaydetmiştik) bu perşembe pilotlar ile başlıyacağız, umarız hepimizin hakkında en hayırlısı olur.

biz de 2004 mezunu olması gereken 2005 mezunlarıyız. Ben istatistik Kıvanç ise bilgisayar bölümü mezunuyuz. Okulda müzik aktivitelerine pek katılmazdık, ondan bilmiyor olabilirsin ama ben büyük ihtimal seni tanıyorumdur zira okuldaki tüm müzisyenlerin bilgilerinin toplandığı bi anket yapılmasını organize etmiştim zamanında(müzik topluluğu ve istatistik topluluğunu emellerime alet ederek), elimde hepinizin kaydı var! :D

bir gün tanışmak dileğiyle,

sevgiler..

Muziginizide kisiliginizide cok zayif buluyorum. Ayrica bence bu tur bir album yapmak yerine fotograf albumu sizin icin daha hayirli olacaktir. Davulcunuza ayrica sinir oluyorum. Sizden nefret ediyoruz.

Sarikiz

Myspace açarsanız karı-kız ikilisinden mümkün olduğu kadar uzak durun.

Ülkemizde Groupilerin abileri, babaları istenmedik durumlardan ötürü kan davasına bodozlamadan girebiliyor.

Geyik bir yana.....

Nedir paşalar durum ?

Sponsor mu buldunuz ?
Direk plak firması mı yardımcı oldu kayıtlar için ?
Kendiniz mi karşılıyorsunuz bütçeyi ?

Meraktan soruyorum...
Yoksa bizim tam 8 tane albümümüz var.
Evde çektik 60'lık kasetlere( erdem evet, bu iğrenç espiri sana aitti ! , fii tarihinde yapmıştın.)

sevgiler herkese...

alp.

Geri