Satılık Roland Quad Capture UA-55

Takasa
Kapalı
Fiyat
800
Para Birimi
TL
Oldukça memnun olduğum ses kartını, artık zibilyon tane synthten dolayı daha fazla kanala ihtiyacım olduğundan satmaya karar verdim. Ses kartında 2 analog giriş, 1 midi girişi, 1 spdif girişi, 2 analog TRS(balanced, ya da unbalanced TS) çıkış, 1 midi çıkışı, 1 spdif çıkışı ve stereo headphone çıkışı bulunmaktadır. Pasif manyetikli gitarlar gibi yüksek empedanslı enstrümanlar için hi-z switchi, condenser mikrofon gibi +48v isteyen cihazlar için phantom power bulunmaktadır. Daha ayrıntılı özelliklerini internetten bulabilirsiniz, ancak özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa mesajlarınızı bekliyorum.

Dosyalar

merhaba, güncelse iki sorum olacak; sonar le1 ile ve seneye win 10 da kullanmak istiyorum, malum 2020 de win7 güncellenmeyecek , siz nasıl kullandınız? yükleme cd ve kablo, ekipmanı ile mi vereceksiniz?

merhaba, güncelse iki sorum olacak; sonar le1 ile ve seneye win 10 da kullanmak istiyorum, malum 2020 de win7 güncellenmeyecek , siz nasıl kullandınız? yükleme cd ve kablo, ekipmanı ile mi vereceksiniz?
Tam olarak sorunu anlayamadım. Hali hazırda cihazın Windows 10 driverları var zaten. Kutu içeriğinin tamamı ile kutunun içinde vereceğim, ancak ben alıcının yerinde olsam kutunun içerisinden çıkan eski driverları değil de, sitesinden indirdiğim güncel driverları kullanırım.

ankaradayım, önce kargolarmısınız, sormalıydım? diğer soru sonar X1 LE ile mi çalıştığınız idi. daha önce vista da kullandığım ses kartı , destek kesilince ( windows-vista ) efekt derlemedi ve enstrüman kabul etmedi, bu sebeple yazdım, yoksa yazılı literatürde win10 ile çalıştığı sonar X1 LE yi tanıdığı mevcut. daha önemlisi, önceki kart bir web sitesinden alınan üyelikle güncelliyordu, hatta yazılımı yükleyip çalışmadı bile, satan arkadaş kendi kullandığı karta ait sitenin rumuz ve şifrelerini verdi de yükleme gerçekleşti. bu ürün için böyle bir zorunluk varmıdır? sanırım cihaz seri numarası ve yükleme şifresi vereceksiniz ? açıkçası, siz bir başka pc ye seri no ve şifre ile yüklüyor gibi kolay olacaksa, almak istiyorum. sanırım siz de pc nizden kart yazılımını kaldıracaksınız? sorularımla size verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim. görüşmek üzere.

ankaradayım, önce kargolarmısınız, sormalıydım? diğer soru sonar X1 LE ile mi çalıştığınız idi. daha önce vista da kullandığım ses kartı , destek kesilince ( windows-vista ) efekt derlemedi ve enstrüman kabul etmedi, bu sebeple yazdım, yoksa yazılı literatürde win10 ile çalıştığı sonar X1 LE yi tanıdığı mevcut. daha önemlisi, önceki kart bir web sitesinden alınan üyelikle güncelliyordu, hatta yazılımı yükleyip çalışmadı bile, satan arkadaş kendi kullandığı karta ait sitenin rumuz ve şifrelerini verdi de yükleme gerçekleşti. bu ürün için böyle bir zorunluk varmıdır? sanırım cihaz seri numarası ve yükleme şifresi vereceksiniz ? açıkçası, siz bir başka pc ye seri no ve şifre ile yüklüyor gibi kolay olacaksa, almak istiyorum. sanırım siz de pc nizden kart yazılımını kaldıracaksınız? sorularımla size verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim. görüşmek üzere.
Merhaba, sorularınızı özelden sorarsanız daha iyi olacak. Ürün hakkında genel sorular için ilan başlığı uygun. Ama bu kadar ayrıntının buraya pek fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Şimdi ürün yazılımı dediğiniz driver ise o bahsettiklerinizin hiçbirini yapmaya gerek yok. Direk üyelik vs olmadan Roland'ın sitesinden driverları ücretsiz indirebilirsiniz. Ama eğer Sonar X1 LE'den bahsediyorsanız, kendisi çok eski bir DAW sürümü. 2018 yılında Sonar'ı yapan Cakewalk firmasını Bandlab firması satın aldı. Ve yıllardan beri Sonar adıyla devam eden DAW'ı "Cakewalk by Bandlab" adıyla ücretsiz yayınlamaya başladılar. Dolayısıyla lisansla alakalı bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum; bu tarz cihazların yanında gelen DAW sürümleri LE(light edition), lite ya da light diye geçer ve çoğu özelliği kısıtlı olan versiyonlardır. Çoğunu internetten ücretsiz dağıtıyor zaten DAW'ın sahibi olan firma. Ama Cakewalk by Bandlab şu anda Sonar'ın en üst sürümünün ücretsiz hale getirilmiş versiyonu, dolayısıyla Sonar X1 LE'den kat kat fazla olanak sunacaktır.

Onun dışında ürünü kargolayabilirim, ancak İzmir içi elden vermeyi çok daha tercih ederim.

bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim, bu durumda ankara içinden bir çözüm uygun olacak. zamanınızı aldığım için özür dilerim. hoşçakalın.