İstanbul Bayan Rock Vokal Aranıyor

Merhaba,
Kadıköy'de kurulmuş, 30 yaş üstünden üyelere sahip, uzun süredir bir arada çalan, sıcak bir arkadaş ortamı olan, solo gitar, ritm gitar, bass gitar ve davuldan oluşan, zaman zaman Kadıköy?de barlarda 2-3 saatlik programlar yapan bir grubuz. Grup üyelerimiz, gündüzleri çalıştığı için Kadıköy?de düzenli olarak hafta içi akşamları 2-3 saatlik prova yapıyoruz.

Repertuarımız; Blues, Rock, Hard Rock, Soft Metal tarzlarda, İngilizce ağırlıklı ama içinde sevdiğimiz Türkçe şarkıları da barındıran, geçmişten günümüze herkesin sevdiği klasik şarkılardan oluşuyor. Sahne olarak olumlu dönüşler alıyoruz ama Yeni vokallimizle birlikte repertuar rahatlıkla genişletilebiliriz.

Grup olarak maddi bir beklenti içinde değiliz, bar sahiplerinin isteklerine göre hareket etmiyoruz. Önceliğimiz, bizim severek, isteyerek, şarkıları çalıp söyleyebilmek. Buradan doğan enerjinin seyirciyi de olumlu etkileyebileceğini, onlarında bize katılacağını ve hep beraber güzel bir akşam geçireceğimize inanıyoruz. Güzel anıların kalması, güzel şeyler paylaşmak en önemlisidir.
Vokal?den beklentimiz, Barda sahne aldığımızda, en önde ve grubu temsil ettiği için sahneye, sesine hakim olması, iyi bir iletişimin olması, bizimle beraber eğlenmesi ve gecenin sonunda sahneden mutlu inmesidir. Bunun olabilmesi içinde provalarımız çok önemlidir.

Öncelikle bir arkadaş ortamı içinde olacak ve elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Gelişime açık olması önemlidir. Repertuara yeni şarkılar eklenmek istediğinde, araştırmacı olması, yeni şarkıyı en iyi sahnede nasıl suna bileceğini hayal etmesi. Grubun diğer üyeleri ile doğal ve iyi niyetli bir diyalog kurabilmesi ve ne istediğini anlatabilmesi çok önemli. Enstrümanlar olarak da şarkının alt yapısı ve düzenlemesini yaparak onun sahnede en rahat, kendine güvenen, en iyi şekilde sunmasını sağlayacağız. Bunların olabilmesi içinde düzenli provaya gelmesi, şarkılar için hazır olması, şarkılar üzerinde oynamalar yaparken uyum sağlaması önemlidir. Şarkı sözlerini ezberleyebilmesini tercih ederiz. Tabii birçok şey yazılabilir.

Mesaj atarsanız, sizinle iletişime geçeriz. Tanışırız, ortak seçeceğimiz şarkı ile 1 saatlik bir prova yaparız. Zamanla zaten üstesinden gelemeyeceğimiz bir şey kalmaz.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler