Satılık Nitro Yakıtlı Helikopter

Takasa
Açık
Fiyat
1600
Para Birimi
TL
Selamlar..
Uzun zaman önce büyük paralarla ve hevesle aldığım, fakat uğraşmaya bir türlü zaman bulamadığım hiç uçurmadığım, nitro yakıtlı helikopterimi satıyorum. Marka model, Thunder Tiger Raptor 90se'dir.
Helikopter devasa boyutlardadır. En büyük model helikopterlerdendir. 140cm'den büyüktür. Fotoğrafların yanına strat gitar ve metre koydum. Böylece boyutları sanırım anlaşılır. (Fotoğrafta fotoshop vs gibi oynama yoktur)
Yedek olarak bendeki herşeyi veriyorum. Helikopterin İlk versiyonuna ait yedek plastik gövde, bir adet yedek rotor, dişli vs..
Helikopterin frame'i karbonfiberdir. Kuyruk rotoru tork tube'dir. Uçuşuna olumsuz etkisi olmayacak, pilin konulacağı yerde ve kepinde ufak
IMG_20190512_190451.jpg
kırık vardır ama bu bölgelerin uçuşa en ufak bir etkisi yoktur. O bölgelerin fotoğrafını da görebilirsiniz.
Uçması için gerekenler:
90lık nitro motor ve egzos (elektrikli motor da kullanılabilir)
Elektronik (servolar, pil vs)
Kumanda ve alıcısı
Paller
Not: Kesinlikle oyuncak değildir. Çalışma prensibi gerçek helikopterin aynısıdır. Profesyonel bir modeldir. Eğitimini almadan uçurmak tehlikelidir.
Takas, istediğim fiyata karşılık gelecek şekilde 2 el fiyatlarıyla lambalı amfi veya analog pedallarla takas yapabilirim.
Helikopteri YouTube'da Thunder Tiger Raptor 90se diye aratırsanız birçok videosu çıkacaktır. Mesela:

Dosyalar

Oyuncak değildir demişsiniz ama taşıt da değil ki:)
Aslında pahalı ve biraz tehlike de arz eden bir oyuncak neticede. Gitaristlerin ekipmanlarını anımsatmıyor değil hani:)

Oyuncak değildir demişsiniz ama taşıt da değil ki:)
Aslında pahalı ve biraz tehlike de arz eden bir oyuncak neticede. Gitaristlerin ekipmanlarını anımsatmıyor değil hani:)
Kesinlikle oyuncak değil, taşıt da değil. Bir model. Üstelik çok büyük ve tehlikeli bir model. Çok yüksek devirlerde dönen iki kılıç düşünün. Kontrolü sizde. Almaya niyeti olan kişinin bunun bilincinde olması gerekir.
Bu arada modelle ilgili, motor elektronik gibi eksik kısımları modeli kırıma uğramış kişilerden temin ederek ucuza getirebilirsiniz.