Hot Sauce

iyi de abi bu hot sauce amerikada bi tane sokak basketcisi...

rocker park ta fln takilyo...

hatta and 1 in yayinladiği dvd serileri war.. hot sauce show band die tıkladım ve dumur oldum

neyse... :p

Sauce_photo.jpg

işte elamanın resmi

cok ses getiren bir grup. gercekten insani eğlendirmeyi biliyorsunuz. :dans muzik seçimleri super çalgıcılar ve solist! :metal yanliz bir oneride bulunmak isterim biraz yeni sarkııııı.... :twisted:

antalya gölge macerasından sonra biraz ara verdik... gitaristimiz emre askere gidiyor, klavyeci ilker ise etrafındaki kızlara ve derslere yeterince zaman ayıramadığı ve yoğunlaşmak istediğinden ötürü grupdan ayrıldı... şu an tam anlamıyla kesinleşmediği için isim vermekten çekiniyorum fakat yeni bir gitarist ve klavyeci bulduk, haftaya çalışmalarımız başlıyor, derdevil, bizde çok sıkıldık aynı şeyleri çalmaktan ve yeni parçalar hazırlıyoruz, umarım dinleme fırsatı bulursun ; ev ve çarşı hesapları birbirini tutarsa 1 ay içerisinde hot sauce tekrar sahnede olacak, her nerde olacaksak herkesi bekleriz...

locus solusda geçtiğimiz haziran ayında çok eğlenceli bir konser verdik, çağataylada pek bir samimi olduk, herşey planlandığı gibi giderse çalacağımız yerlerden biri locus solus olabilir.. bir iki yer daha var ama süpriz olsun istiyorum, daha kesinleştiremedik tarihleri çünkü... işin özünde çalacak yer bulmak zor birşey değil, önemli olan grubu tekrar toparlayabilmek; şu anda mekandan çok insan , müzisyen sıkıntısı içerisindeyiz...

şu klavyeciniz ilker kızlara mı daha çok zaman ayırcakmış acaba sorsanız bana da ayırabilirmi?[/b]

selamlar... e hadi ankara ya dönüşü şöyle bir parti ile kutluyalım... ali nin de dediği gibi arkadaşlar 20 kasım da locus solus da hangibar.com un partisinde çalıyruz... bekleriz hepinizi...

hot sauce, :dil tekrar gundeme gelmenize sevindimm... yeni insanlarla umarim grubunuz iyi olur? :bilmem yani klavyeciniz ehh ama gitaristiniz iyiydi, yerini doldurmak zor olabilir.... 20 kasimda gorusmek uzere diiim acilisiniza gelmek guzel olacaktir! kacta cikiyorsunuz pekii??? :twisted:

HOT SAUCEEEE. en iyi amator gruba bunu soylicegim hic aklima gelmezdi ama geri donusunuz kotuydu! 8O gitarist bulamamaniz buyuk sanssizlik o yuzden klavye ve uflemelileri bastiniz, egemenin sesi boguk boguk cikti hep o yuzden.... walla uzuldum butun gece sizi bekledik yine costuk falan ama gecen seneki hava pek yokktu! sizi daha iyi bir performansla bekliyoruz. ve su gitarist isini hemen cozmeniz iyi olacak yoksa durum kotu. bu yorumu bu gruba yapmak gercekten cok kotu! ama hala siki bir dinleyicinizim, yeni calicaginiz mekani bildirirseniz sevinirim. idare edicek bir gitarist :!: ve biraz daha az bagiran klavye sesiyle tekrar gorusmek uzere. :LOL:

FcUk what ever u still RoCk! :twisted: :twisted:

Hot Sauce gurubunaa:) tekrar sizi dinlemek,sizinle söylemek ve de hatta aynı gece çalmak çok güzeldi :) umarım bir an önce son eksikleri tamamlayıp sahnelere geri dönersiniz beklioruz:)

DerDevil bahsettiğin herşeyin biz de farkındayız ve kendi adıma teşekkür ediyorum... yalnız iyi eleman bulmak gerçekten de çok zor ve hafta içi hergün birini stüdyo ya çağırıp deniyoruz nerdeyse... aslında bu konser e çağtay için çıktık yoksa daha tam olarak hazır değildik ama 2005 in başında bizi bi yerlerde belki eskisinden daha iyi bir şekilde dinliiceksin emin ol...

Geri