Distortion Ve Delay Konusunda Karar Veremiyorum

o değil de bi ilhan irem vardı, o ne oldu? :p

de7 bile bulamıyoruz enteresan hakkaten gözümüzü bir boss furyası kör etmiş baksana bu işle geçimini sağlayan esnaf bile diğerlerini o kadar sallamıyor

Ya işin ilginç yanı Zuhal'e yıllardır Ibanez Tone-Lok serisinin DE7 hariç bütün modelleri geliyodu, DE7 daha bu partide gelmeye başlamış. :D

Ben Dredg gitaristinin setupında iki tane DE7 görünce almam gerektiğini düşünmüştüm, Türkiye'de yok diye 150 YTLye falan yurtdışından getirmeyi düşünüyodum, Zuhal bi getirmiş pir getirmiş. :D

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:

de7 bile bulamıyoruz enteresan hakkaten gözümüzü bir boss furyası kör etmiş baksana bu işle geçimini sağlayan esnaf bile diğerlerini o kadar sallamıyor

bende de boss fobisi oluştu ns2 buluyorum ucuza ihtiyacım var ama inadına almıyorum setup boss yuvası olacak belki en iyi noise gater ama yinede almayacağım yeter bu kadar boss :D BB preamp var mesela benimde ülkem topraklarında görmek istediğim :D ama imkan yok :D bu arada mt2 nin belli tonlar haricinde ton yelpazesinin geniş olduğun katılmıyorum.çok keskin tonları var yarım drivelarda hiç verim vermiyor.

halilpazarlama demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:

bende de boss fobisi oluştu ns2 buluyorum ucuza ihtiyacım var ama inadına almıyorum setup boss yuvası olacak belki en iyi noise gater ama yinede almayacağım yeter bu kadar boss :D BB preamp var mesela benimde ülkem topraklarında görmek istediğim :D ama imkan yok :D bu arada mt2 nin belli tonlar haricinde ton yelpazesinin geniş olduğun katılmıyorum.çok keskin tonları var yarım drivelarda hiç verim vermiyor.

jackhammer+eq pedalı --> her yola (metal dahil)gelebilen bir kombinasyon ;)

Bugün gittim zuhalden de-7 aldım son kalanmış elindeki :D Onuda ben nakit olarak aldım 95 ytl ye güzel alet ya fiyatına göre,echo modu gayet güzel..

Distortion konusuna geline bugün doya doya ds-1 ile mxr doubleshot ı birlikte denedim şimdilik beni kesecek gibi.. :D ama ileride bir metall muff alacağım galiba..

Geri