İstanbul Zincir lead gitaristini arıyor. ( Hard'n Heavy )

Selamlar,

Biz, 2015 yılında kurulmuş, Hard Rock ve Heavy Metal türünde Türkçe sözlü besteler üreten İzmir menşeli bir grubuz. Grup yoluna artık İstanbul'da devam ediyor. 80'ler ve 90'ların safkan Hard Rock, Heavy Metal ve Glam Metal ruhunu özümseyerek, konserlerimizde, kendi bestelerimizin yanı sıra ilham kaynağımız olan gruplardan coverlara da yer veriyoruz. Öncelikli amaç olarak, üretimden ve müzik yapma sürecinden keyif alıp geleceğe bir iz bırakmayı hedefleyen grup üyelerinden oluşan grubumuz, şu sıralar ilk albüm üzerinde çalışmakta. Bizim için önem taşıyan ve keyifle yürüttüğümüz albüm sürecimizde, ailenin bir parçası olup, üretime katkı verebilecek, sorumluluk bilincinde bir lead gitarist arıyoruz.

Eğer ilgilenirseniz, çalım karakterinizi ve tarzınızı anlayabilmemiz adına bir sahne performansınızın ve bir de stüdyo kaydında çalmış bulunduğunuz bir parçanın kaydıyla beraber, bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Sizin de bizim hakkımızda fikir sahibi olabilmeniz adına, şarkılarımız ve sahne performanslarımızın olduğu sosyal hesaplarımızın linkini aşağıya bırakıyoruz.

\m/

Youtube
Instagram
Soundcloud
Facebook
Twitter

Son düzenleme:
An itibariyle bir de davulcu ihtiyacımız doğmuştur. İlgilenen arkadaşların bilgisine...

Son düzenleme:
An itibariyle bir de davulcu ihtiyacımız doğmuştur. İlgilenen arkadaşların bilgisine...
Merhaba , an itibariyle istanbul da yaşıyorum artık. Yaklaşık 5 yıldır davul çalmaktayim ve bu süre zarfında bi çok grupla bar programları yapma fırsatim oldu. Genellikle icinde bulundugum müzik tarzı alternatif rock oldu. Ama heavy metal , hard rock gruplarinda bir çok defa bulundum ve kayıtları mevcuttur. Uygun olursa beraber çalışmak isterim.

Lead gitarist arayışımız devam etmektedir. İlk mesajda da belirttiğimiz gibi, ilgilenen müzisyenlerin bir sahne performansı ve bir de stüdyo kaydında çalınmış bulunulan bir parçanın kaydıyla beraber bizimle iletişime geçmesini rica ediyoruz. \m/

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler