İstanbul Lead Gitarist aranıyor... ( Albüm ve sahne odaklı )

2015 yılında kurulan, Hard Rock ve Heavy Metal, diğer bir deyişle Hard'n Heavy türünde Türkçe sözlü besteler üreten İzmir menşeli bir grubuz. Oluşum yoluna artık İstanbul'da devam ediyor. 80'ler ile 90'ların safkan Hard Rock ve Heavy Metal, Glam Metal ruhunu temel alarak, konserlerimizde kendi bestelerimizin yanı sıra Whisky, Kramp, Dr.Skull Objektif, Pentagram, Motörhead, W.A.S.P., Whitesnake, Megadeth, Metallica gibi ilham kaynağı gruplardan coverlara da yer veriyoruz.

Şu sıralar ilk albümümüz üzerinde çalışmaktayız. Yukarıda betimlenen müzik tarzını içselleştirmiş, grupla geleceğe dönük düşünüp grubun hayalleriyle paralel hayallere sahip olan ve albüm sürecinde manevi, maddi katkı sağlayabilecek, kayıt tecrübesi olan davulcu ve elektro gitarist birer arkadaş arıyoruz. Süreci daha hızlı ilerletebilmek adına çaldığınız herhangi bir stüdyo ve konser kaydıyla iletişime geçmeniz çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederiz. :) Bizim stüdyo kayıtlarımız ve canlı performanslarımız Youtube kanalımızda mevcuttur. Kafanızdaki sorulara cevap bulmak adına kanalımızı ziyaret edebilirsiniz:

Sevgiler ! \m/

Son düzenleme:
An itibariyle bir de davulcu ihtiyacımız doğmuştur. İlgilenen arkadaşların bilgisine...

Son düzenleme:
An itibariyle bir de davulcu ihtiyacımız doğmuştur. İlgilenen arkadaşların bilgisine...
Merhaba , an itibariyle istanbul da yaşıyorum artık. Yaklaşık 5 yıldır davul çalmaktayim ve bu süre zarfında bi çok grupla bar programları yapma fırsatim oldu. Genellikle icinde bulundugum müzik tarzı alternatif rock oldu. Ama heavy metal , hard rock gruplarinda bir çok defa bulundum ve kayıtları mevcuttur. Uygun olursa beraber çalışmak isterim.