İstanbul Bass gitarcı grup arıyorum Hard rock heavy metal kült bar programına uygun

Merhabalar .
1975 doğumlu 44 lük bir içmimarım bass gitar çalıyorum. Bahçelievler de oturuyorum ancak metrobüs için uygun olan her yere gelebilirim .Sahne tecrübem bulunmaktadır. Okul dönemimde özellikle yoğun konser ve bar programlarında çalıyordum araya iş yurtdışı işleri ve hayat çabası girince bir dönem ara vermek zorunda kaldım.Yaklaşık 1 senedir tekrar yoğun tempo çalışıyorum ve kendi arkadaşlarımla arada stüdyo çalışmaları yapıyorum.Sahnede rahatlıkla seyirciye karşı çalabilecek düzeydeyim.
İstediğim öncelikle egosu olmayan arkadaşlık ve dürüstlüğe önem veren yaklaşık 30-40 parça hazırlayıp hafta sonları yada aralıklı bar ve konser programı yapabilecek vokalistin sahne ve seyirci etkileşim performansının iyi olduğu bir grupta çalmak. Eğer olursa da grup besteleri ve buna bağlı kayıtlar yapabilmek .
Ayrıca iyi bir arkadaşım da solo lead gitar full setup lı bize eğer ihtiyacımız olursa destek verebilir.Tarz olarak Hard rock klasik rock alternatif rock heavy metal baladları gibi şarkılar olabilir.
Açıkçası bar programına uygun vokalistimizin performans anlamında sorun yaşamayacağı ve sahnede insanları etkileyerek çoşturacak kült şarkılar düşünüyorum.Acelem yok başlayınca bir şekilde gider ancak çokta oyalanmak ta istemiyorum.Bir an önce sahne de çalabilmek istiyorum yine eskisi gibi.(not hızlı yol alabilmek için akustik bassım da var ev çalışmaları için uygun oluyor)
Örnek olarak :
RadioHead Creep
Alice in Chains Be your self
Alice in Chains Like a stone
Alice in Chains Would
Pearl jam Alive-Rearview mirror-Even flow
U2 Vertigo
Korn Word up
Rage againts the machine
Judas priest
Cake I will survive
Lenny kravitz Are you gonna go my way / Always on the run
Guns N roses sweet child o mine
Black Crows Hard to handle
Muse -Metallica-Megadeath-Radiohead-Creed-Nirvana VB................
Ve aklıma gelmeyen genel kült eski ölümsüz bar konser programı parçaları .

EĞER BANA ULAŞMAK İSTERSENİZ:
EMRE ARSLANGİRAY (instagram aynı isimde twitter aynı isimde)
0533 558 70 13 emrearslangiray@gmail.com

Kendinize iyi bakın mutluluklar .

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler