2.000-3.000 TL Arası gitar+pedal

Merhaba arkadaşlar müziğe yıllar boyu ara verdim sayılır.
Çok hızlı bir şekilde geri dönmek istiyorum.Yaşım 28 o yüzden yeni gelişmelerden bi haberim.
2.el dahil olmak üzere En ideal gitar+pedal ( processor ) kombinasyonunu sizlerinde yardımıyla oluşturmak istiyorum.
Sert müzik yapmayı düşünmüyorum ama arada takılmaca evde çalarım sadece.
Daha alternatif daha deneysel projelerim var. Parçaların çoğunu hazırladım.Maddi olarak daha fazla ayırmıştım ama malum ülke şartları kemerleri sıkmak gerekti yine.

Godin session
parker p 36
Fender mex Tele kafamda olan modeller. Sx e biraz modifiye ile epeyce memnun olan arkadaşlar varmış bu hangi modeli ve almamı tavsiye eder misiniz.
Elektro gitardan akustik gitara en yakın sesi hangi manyetikle alabilirim ?

processor olarak boss gt-8 düşündüm ama daha uygun fiyatlı ve daha yeni bir şeyler varsa tüm önerilere tek tek bakacağım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

valla hızlı bir giriş için gt8 uygun, oturup sıfırdan analog setup dizmek çok zahmetli ve pahalı şu doların alıp yürüdüğü günlerde... bence uygun da bir gitar seçip boss gt8 + gitar ilerlenebilir.

2000 3000 arası bütçeyle sadece Meksika Fender alabilme ihtimali var. Elektro gitardan en iyi akustik performansı almak için köprüye piezzo manyetik gerek. SX'in de genel olarak bire bir Strat kafası olan modelleri güzel ama yine bi Fender değiller elbet. Deneysel şeyler deneyecekseniz arkadaşın da dediği gibi GT-8 candır...

Geri