Tremolo Kolu

Merhaba arkadaşlar ibanez rg 370dxz (edge zero II) tremolo kolu arıyorum. Türkiyede bulamadım thomman adlı bir siteden arkadaşlar link atmış fakat çok pahalı geldi (17€ =115TL+ kargo parası)
Aliexpressde bu tremolo kolunu buldum bunu gitarıma uyarmı. Şimdiden herkeseTeşekkür ederim.
Link: TRY 32.03 8%OFF | Yibuy 190mm Uzunluk Demir Siyah Elektrik Gitar Tremolo Köprü Tremolo Kolu Soket Whammy Bar Jack

128746404413270211.jpg-1334115141-1902650049.jpg

Satıcı açıklamaya 2.If you have any questions about the item,please provide us the Manufacturing Part Number for checking,your profits will be guaranteed. yazmış

mesaj atarak gitarınızı köprüyü söyleyin yardımcı olacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Magza sahibi bana şu şekilde bir mesaj attı "Dear friend,
Suitable for double-sized bridges of appropriate size."
Google ceviride
"Sevgili arkadaşım, Uygun boyutlu çift boyutlu köprüler için uygundur." bu şekilde bir çeviri yaptı ve ne demek istediğini anlamdım. Uyumlumu uyumsuzmu

Magza sahibi bana şu şekilde bir mesaj attı "Dear friend,
Suitable for double-sized bridges of appropriate size."
Google ceviride
"Sevgili arkadaşım, Uygun boyutlu çift boyutlu köprüler için uygundur." bu şekilde bir çeviri yaptı ve ne demek istediğini anlamdım. Uyumlumu uyumsuzmu
Valla çift katlı boyutlu köprüler için uygundur demiş ama edge-2 öyle bir köprü mü bimiyorum.

Edge Zero II bakınca double locking diyor yani bir double kelimesi geçiyor. Uygun gibi yani ama tam bilmiyorum ben de ne yazık ki.

Ben aliexpresste bir tremolo kolu için ben de mesaj atmıştım. Bana 18 yaşında güzel bir Çinli kız fotosu kisvesi arkasında Cinli dayı "oh dear, herşey açıklama kısmında yazıyor, bakabilirsin tatlım " gibi bana hiç birşey vermeyen cıvık bir cevap verdi. Tekrar sordum, belirtilmiyor diye, yine oh dear'la baslayan benzer cevap yazdı. O zaman anladım ki yaban ellerde bir başınasın dostum ve yorumlar fikir vermiyorsa isin şansa kalmış. Bazıları oldukça açıklayıcı urun tanımı yaziyor ama satanlar gitar uzmanı filan değil. Anlamıyorlar edgeden floyddan.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aliexpresste bir tremolo kolu için ben de mesaj atmıştım. Bana 18 yaşında güzel bir Çinli kız fotosu kisvesi arkasında Cinli dayı "oh dear, herşey açıklama kısmında yazıyor, bakabilirsin tatlım " gibi bana hiç birşey vermeyen cıvık bir cevap verdi. Tekrar sordum, belirtilmiyor diye, yine oh dear'la baslayan benzer cevap yazdı. O zaman anladım ki yaban ellerde bir başınasın dostum ve yorumlar fikir vermiyorsa isin şansa kalmış. Bazıları oldukça açıklayıcı urun tanımı yaziyor ama satanlar gitar uzmanı filan değil. Anlamıyorlar edgeden floyddan.
Teşekkür ederim.

Geri