D.I.Y. Gitar Kaplama Macerası

Ben de yaptırmayı düşünüyorum ancak aklımda fotoğraf yok. Elimde kırmızı renkli bir hss strat var. En kötü ihtimalle pickguardın rengini değişmek istiyorum. Önerileriniz var mı? Pickguard normalde siyahtı ben sprey boya ile beyaza boyadım ama akma vs oldu azıcık 😂

Ooo bu cidden çok iyiymiş. Bu bir de kaplama da değil direkt lazer işlem... Kalıcı olur bu yani... Yapan yer var mıdır acaba bunu Eskişehirde
UV Print olarak geçiyor eskişehir küçük bir yer değil bence vardır, baskı yapan yerlerle görüşmeniz gerek. Öncesinde gitarında beyaz veya tasarıma göre düz boya olması gerek "galiba" en azından mantıken öyle düşünüyorum. Ek olarak sonradan boyanın parlaması için şeffaf cila da gerekebilir diye düşünüyorum.

UV Print olarak geçiyor eskişehir küçük bir yer değil bence vardır, baskı yapan yerlerle görüşmeniz gerek. Öncesinde gitarında beyaz veya tasarıma göre düz boya olması gerek "galiba" en azından mantıken öyle düşünüyorum. Ek olarak sonradan boyanın parlaması için şeffaf cila da gerekebilir diye düşünüyorum.
Bakalım yapacağız bir şeyler. Ama tasarım olarak cidden kafam çok boş yaa.... Her baktığımda gitarı elime alasım gelecek bir tasarım olmalı

Geri