Satılık Mesa Boogie V-Twin Rackmount Preamp

Takasa
Açık
Fiyat
400
Para Birimi
USD
Neden Aldım?
Evimde genel olarak Mark V kullanıyorum ama Dual Rectifier sound’unun da hastasıyım en azından Recto’yerine bunun preampını kullanırım diye aldım. Bunun haricinde clean katı resmen bir blackface, özellikle Friedman Dirty Shirley’in tube rectifier’lı 5881’li power katına girince stratla coşuyor alet. Blues ve clean konusunda da baya baya yürüyüp gidiyor.

Neden Satıyorum?
Sonra bir ara çok çok uygun bir fiyata dual-rectifier multiwatt buldum onu aldım. Böyle olunca da alet boşa çıktı tamamen, evde tutabilecek de ciddi anlamda yerim kalmadı. Ayrıca boş boş duruyor, içerisindeki lambalar gayet yeni, uzun yıllar boyu götürür daha. Yanında bir DI Box ile pc ye girip IR’leri atadığınızda şak diye kayıt ortamı yaratıyor. Her türlü switching sistemine uygun, loop giriş çıkışları mevcut. Durum böyle olunca evde şu an boş boş durmasının anlamı kalmadı.

Takas Olarak;
Açıkçası ihtiyacım olan bir şey yok, ben de aldığımı satacağım. Ne olur makul mantıklı insanlar olarak birbirimizi yormayalım, takasta fiyatım farklı, mutfakta farklı, yatakta farklı kafasında değilim hiç. Ben bu aleti 400$’a aldım. Her insan evladı gibi zarar etmeden satmak istiyorum, fiyatı Reverb.com ‘dan thegearpage’den falan kontrol edin, USA fiyatı zaten.Piyasaya hakim sayılırım, elli yerden fiyat bakıyorum o yüzden bana Boss DS-1 var, 300’den sayarız falan diye gelmeyin abi, rica ediyorum. Şimdiye kadar ne sattıysam aynı kondüsyondaki ürünlerin en ucuzu genelde bende oluyordu, denemiş görmüş olmak benim için alım-satımın kârı kısaca, 50 lira daha koparayım derdim olmaz, yalnız onu da eklersek 10 lira daha arttırırım derdim yok, kolaylık her türlü yapılır insan gibi iletişim kurmaya çalışan insanla. O yüzden kolay satılacağını düşündüğünüz, düşündüğüm, şeylerle takas olur. Boss DS-1’de harbiden arıyorum bu arada😀, ikincil olarak Boss GE-7 , Boss HM-2, Boss PQ-4 çıkarsa ne ala...
Teklif edin konuşalım kısaca, iki tarafın da işi görülsün.

Nakit, takas, tikiş, tokuş fiyatım 400$’dır, insan gibi pazarlık yapılır, kolaylık yapılır.

Sevgiler.

Mükemmel alettir. Fiyatının hakkını fazlasıyla veren üst sınıf bir preamp..
Hatta bir ara bunun için el yapımı 6 button switch üretmişliğim de vardır :) Hayırlı satışlar, alan kişi çok memnun kalacak eminim :D

Abi sağol güzel yorumun için, alet ciddi anlamda Dual rectifier’ın Rackmount versiyonu gibi. Artı bir de her kanalın ayrı modları ve clean/drive kanalların blend potu ile karıştırılabilmesi gibi özellikleri var. Muhtemel 4x6l6 power katı olan lambalı amfilere girilince return’den canavara çeviriyor mübarek.

Yalnız footswitch de şekilmiş ha 👌👌

Aynen dediğin gibi. Bende tüp komboya returndan girerek kullanmıştım ama solid state ile bile kullansan gerçekten çok başarılı alet 🤘

Aletin tüm modlarını kullanayım diye yapmıştım pedalı, yapmışken de 2-3 tane fazladan yapıp eBay'den satmıştım ki o zamanlar Türkiye'nin güzel zamanlarıydı 😬

Çok alasım var v-twin'i. ADA mp1'i de versen aslında gayet olabilir 😎 (yanlış anlaşılma olmasın onun ücreti ayrı tabi)

Asıl ada mp1 arıyordum bir süredir ama vtwin'in demolarını internetten biliyorum mesa'nın çok fanı olmasam da bundan çıkan ton anlatılmaz yaşanır. O utubedaki clibi de bulabilirsem buraya koyayım hatta.

EDit: şimdi farkettim, ada dragonchaser'ın galiba. tüh.

Son düzenleme:
Çok alasım var v-twin'i. ADA mp1'i de versen aslında gayet olabilir 😎 (yanlış anlaşılma olmasın onun ücreti ayrı tabi)

Asıl ada mp1 arıyordum bir süredir ama vtwin'in demolarını internetten biliyorum mesa'nın çok fanı olmasam da bundan çıkan ton anlatılmaz yaşanır. O utubedaki clibi de bulabilirsem buraya koyayım hatta.

EDit: şimdi farkettim, ada dragonchaser'ın galiba. tüh.

E yapalım bir güzellik, sevenine gitsin :) Mesaj bekliyorum.