Amfi kabinlemesi

kelle2 demiş ki:
evet öyle olacak
clean tona geçtigimde cabin sim i kapatmanın ultra süper bir mantıksızlıgı yok bana göre.
sorun bu değil sorun böyle bir pedal varmı?

Lead çalarken 2x12 ritimde 4x12 tercih etmek istiyorum dersen anlarım ama ben bir tonda kab sim ile çalıcam bir tonda cab sim i kapatıcam dersen mantığı olmaz. O yüzden öyle dedim. Sanmıyorum öyle bir pedal olucağını.

İlle öyle istiyorum diyorsan yapabileceğin en mümkün şey bitane Boss line selector alırsın A çıkşını direk miksere girersin B çıkşını ultra-g ye girersin. Pedala bastığında ultra-g yi bypass etmiş yada açmış olursun.

Ultra g balansız sesi balanslı hala getiren bir aletdir.Behringer mühendisleri bide ilave 4*12 simülasyonu koymuşlar ki tadından yenmez olmuş... Ki bu forumlardada biçok müzisyenin kayıtlarında performanslarında vs kullandığı bir cihazdır. Alabileceğin en ucuz kabin simülasyonu budur. Sonra palmer denilen cihazlar gelir ki bunları bulmakta almakta kolay değildir.

dodok demiş ki:
Ultra g balansız sesi balanslı hala getiren bir aletdir.Behringer mühendisleri bide ilave 4*12 simülasyonu koymuşlar ki tadından yenmez olmuş... Ki bu forumlardada biçok müzisyenin kayıtlarında performanslarında vs kullandığı bir cihazdır. Alabileceğin en ucuz kabin simülasyonu budur. Sonra palmer denilen cihazlar gelir ki bunları bulmakta almakta kolay değildir.

Sen iki en uç aleti yazmışsın. Birisi en yükseği birisi en basiti. Arada daha bir sürü model var.

Geri