Satılık Oscar Schmidt OC11CE Elektro Klasik Gitar + Gitar Standı + Nota Sehpası Hediye

Takasa
Kapalı
Fiyat
0
Para Birimi
TL

Merhaba. 2000 yılından beri enstrüman ve gitar ekipmanları ile ilgileniyorum. Benim en büyük kusurum/tutkum; bir şarkıyı çalarken, o şarkının tonlarını ekipmanlarım ile yakalamaya çalışmaktı. Bu yüzden dijital pedallarımı bırakıp analog pedal board sistemine geçmek istedim. Yıllardır, yavaş yavaş ve sonunda toplayabildiğim pedallarımı, 2015 yılında tamamladım. Bu yıldan sonra olan bazı kötü durumlar neticesinde, pedallarımı asla kullanamadım. Gitar çalmayı da bıraktım. Şu anda ise zor bir durumda olduğum için, ekipmanlarımı satışa çıkartıyorum. Maalesef takas düşünmüyorum. Sormak istediğiniz herhangi birşey olur ise buradan veya özelden yardımcı olmaya çalışacağım. Saygılar

2006 yılında Moda Sound Music Center'dan sıfır olarak satın almıştım. Birkaç kere, gitar kayıtlarım için kullandım. Bunun dışında klasik gitar çalmayı sevmediğimden, yıllardır kılıfından çıkmadı. Tertemizdir. Sesi tok ve güçlü. Ekolayzer çok kaliteli. Tizi artırıp yankı ekleyince ortaya harika bir ses çıkıyor.

Handcrafted quality
Traditional classical style body
Select spruce top
Sepele sides & back
Decorative top binding
High gloss finish
Rosewood fingerboard & bridge
Pearloid button tuners
Gold hardware
Mahogany neck
Nickel silver frets
Preamp w/3 band EQ