Ht 5 metal footswitch patlama sesi

Selamlar, ht5 metal combo kullanıcısıyım , footswitch le clean - dist kanalları arasında geçiş yaparken ( özellikle cleanden dist e ) anlık bir patlama sesi geliyor ( gitarı çalarken) sebebi nedir nasıl çözülür vs vs , bilgilerinizi bekliyorum

Nedenini bilmiyorum ancak bende mxr reverb pedalını ilk açıp kapatınca oluyor. Bunun olmaması için önce pedalboarda elektrik verip reverb pedalının butonuna 3-4 kez basıyorum. Daha sonra amfiyi açıyorum. Reverbü aktif ettiğimde patlama sesi gitmiş oluyor. Sende de bir kaç defa yaptıktan sonra o ses gidiyor mu yoksa sürekli her açıp kapattığında devam mı ediyor?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Nedenini bilmiyorum ancak bende mxr reverb pedalını ilk açıp kapatınca oluyor. Bunun olmaması için önce pedalboarda elektrik verip reverb pedalının butonuna 3-4 kez basıyorum. Daha sonra amfiyi açıyorum. Reverbü aktif ettiğimde patlama sesi gitmiş oluyor. Sende de bir kaç defa yaptıktan sonra o ses gidiyor mu yoksa sürekli her açıp kapattığında devam mı ediyor?
Bende sürekli var

Benim amfiyi kapatirken patlama sesi geliyordu, ve bir sure sonra amfi de cizirti baslamisti. Kapasitorlerden birkaci bozulmus ve degistirildiginde sorun cozuldu. Benzer bir problem olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
game over olmadan servise verin bence.

Benimki 2018 model sorun olur mu ki 😁

Şöyle bir ifade var: '' Nihayet bu sabah beklediğim ani patlama sesleri, bir anda belirip kaybolan cızırtılar da belirdi.'' bence do-re'ye bir gitmeli. Eğer ısınırsa tüm devre kartına zarar verebilir. Malum yazın bu işler daha kolay oluyor.

Şöyle bir ifade var: '' Nihayet bu sabah beklediğim ani patlama sesleri, bir anda belirip kaybolan cızırtılar da belirdi.'' bence do-re'ye bir gitmeli. Eğer ısınırsa tüm devre kartına zarar verebilir. Malum yazın bu işler daha kolay oluyor.
TOPRAKLAMAM İLE ALAKALI OLMA İHTİMALİ VAR MI ACABA ÇÜNKÜ BENİM AMFİDE MAĞAZADA DENEDİĞİMDEN DAHA FAZLA BİR DİP GÜRÜLTÜSÜ KARINCALI SES SÖZ KONUSU

Geri