Rhadamantys ( Heavy Metal, Rock ) - Ankara

Call Of Duty mi bu anıl :D

Neyse emeği geçen

menajerimiz Hüseyin Aydın ve organizatorümüz Emrah Erdoğan'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eğlenceli bir konserdi. Yakında yeni konserlerimizde görüşmek üzere. Tüyo verelim ege bölgesi vesaire vesaire.. =)

Yarın (17 nisan pazar) saat 7 de yolcu sahnesindeyiz. Herkesi bekliyoruz.

S.S.S

Sürekli programamı başladınız?
- Hayır
Akustik performansmı olacak?
- Hayır

=)

Selamlar herkese.

Bu cumartesi saat 8.30 da Nedjima Rock bardayız. Yepyeni şarkılar ve değişik süprizler sizleri bekliyor olacak. =)

görüşmek üzere. =)

Yer : Metropol sineması yanı Kızılay / Ankara

Diğer hesabın banldandığı için bu hesaptan yazıyorum. Banlanma konusunda fikrim yok gerçekten =)

neyse

bu çarşamba nedjimadayız fakat ondan sonra 3 hafta boyunca cumartesileri bizi orada izleyebilirsiniz. Görüşmek üzere.

bu cumartesi (16 Mayıs) saat 8 gibi rhadamantys dinleyenlerle buluşuyoruz

yer: nedjima rock bar ( metropol sineması yanı )

hep birlikte güzel bir konser geçiririz umarım. =)

Bir Gelişme

2 Yıldır Rhadamantys grubunun menajerliğini yapan Hüseyin Aydının gruptaki görevi Koordinatör lük olarak değiştirilmiş, Menajerlik görevine Emrah Erdoğan getirilmiştir.
Emrah Erdoğan daha önceleri de Rhadamantys ailesinde yer almıştır, fakat artık sözleşmeli ve resmi menajeridir.
Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız. Hayırlı olsun diyorum =)

Yakın bir zamanda da Rhadamantys isminin tescilini alacağız. Şu anda devlet tarafından araştırılması sürüyor.

Bir haber daha; 30 mayıs Cumartesi Nedjima Rock Barda sahne alıyoruz. Yeni eklenen şarkılarımızla sizleri bekliyor olacağız.

Görüşürüz.

Bora_Gurcay demiş ki:
Bir Gelişme

2 Yıldır Rhadamantys grubunun menajerliğini yapan Hüseyin Aydının gruptaki görevi Koordinatör lük olarak değiştirilmiş, Menajerlik görevine Emrah Erdoğan getirilmiştir.
Emrah Erdoğan daha önceleri de Rhadamantys ailesinde yer almıştır, fakat artık sözleşmeli ve resmi menajeridir.
Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız. Hayırlı olsun diyorum =)

Yakın bir zamanda da Rhadamantys isminin tescilini alacağız. Şu anda devlet tarafından araştırılması sürüyor.

Bir haber daha; 30 mayıs Cumartesi Nedjima Rock Barda sahne alıyoruz. Yeni eklenen şarkılarımızla sizleri bekliyor olacağız.

Görüşürüz.

Boracım açıklamalar için teşekkürler...

Uzun zaman oldu bir grubun menajerliğini üstlenmeyeli...

Yıllar boyu yaşarsam ki grubu da yaşatırsak neden olmasın Bora :)

Sanıyorum hızlı bir döneme girmek üzereyiz (Benden duymuş olayın)

Benden size tavsiye Rhadamantys'i takip edin ;)))

Rhadamantys 21 Haziran Cumartesi günü Eryaman 5. Etaptaki Dolphin Alışveriş Merkezinin Önünde kurulacak olan açık hava sahnesinde saat 6'da sahne alacaktır. Görüşmek üzere!

Geri