Rhadamantys ( Heavy Metal, Rock ) - Ankara

demo çok güzel olmuş.vokal kayıtları güzel alınmış ama diğer enstrumanların kaydı daha güzel olabilirmiş.back vokallerde güzel olmuş:)

Tonlar konusunda birşeyler yapılması gerekiyor anlaşılan :idea:

Yorumlarınızla daha iyi şeyler yapacağız ;)

Bu arada...

Yakın zamanda görüşmek üzere :)

bence iki ''beste'' da gayet başarılı. mix konusunda belirtilenlere katılıyorum, daha iyi olabilirmiş.

in these endless wars acayip akılda kalıcı bir şarkı olmuş dinledikten bir hafta sonra bile hiç unutmadım şarkıyı.

bu arada ne zamandır istiyorum denk getiremiyorum, en kısa zamanda dinlemeye gelicem ;) kolay gelsin...

Yer : Çizmeli Kedi - Kızılay
Tarih : 23 Mart Pazar
Kapı açılış : 15:30
Ücret : 10 YTL ( 1 bira )

Demo albüm kopyalarından dağıtacağız. Herkesi Bekleriz.

not: myspace deki 2 şarkıya ek olarak " Ask To The Life " ve " Rain Falls And I Shed a Tear" adlı bestelerimiz cd lerde yer alıyor.

KaraKatliam Konseri resimleri...

thumb_270197949.jpg

Canan'a yardımları için tekrar teşekkürler. =)

thumb_175373214.jpg

Engin Böke , Bora Gürçay

thumb_942581010.jpg

Bora Gürçay

thumb_109656235.jpg

Anıl Ertuğrul

thumb_308848490.jpg

Umut Küçüker

Konserinizde başarılar arkadaşlar aynı gün başka bir konsere çook öncelerden davetli olmasak sizleri izlemekten başka bir şey düşünmeyi planlamazdık ama artık bir sonraki konserinize diyelim :) Sizlere güzel performanslar diliyoruz , umarız dilediğiniz gibi geçer konser ;)

efenim konserde gelip destek olan herkese teşekkür. Diğer grupları da tebrik ediyorum. Tv çekimi yapıldı orda sanırsam izlersiniz yakın zaman içinde. Resimleride elimize geçince ekleriz.

saygı&sevgi

nedjimada perşembe günleri çıkıodunuz..gelirdik arada sırada zaman oldukça sonra yolcuda çıkmaya başlamışsınız geçen 2 hafta önce dinlemeye gelmiştik sizi izlemeye...bizde salı günleri yolcudayız sizide bekleriz..başarılar dilerim besteler güzel olmuş elinize sağlık...

Selamlar. Rhadamantys yolcu sahnelerinde artık Perşembe günü sahne alacak. Yarın da ordayız bekleriz efendm. görüşmek üzere.

Geri