Satılık Kayıtlarda Yüksek Ses için Iso-Box / İzolasyon Kutusu (elektroniğiyle beraber)

Takasa
Açık
Fiyat
1100
Para Birimi
TL
Merhabalar,
Kabine giden sesi iyice kökleyebilmek için 2015 yılında yaptırmıştım. O zamanın kuruna göre 850 TL tutmuştu -elektroniği ve bağlantısı hariç-. Dövizin şimdiki halini düşünürsek uygun bir fiyat verdiğimi düşünüyorum.

1x12 Harley Benton v30 kabine göre dizayn edildi. Başka kabinle kullanacaksanız eğer ölçüleri ona göre hesap edebilirsiniz, fotoğraflardan göreceğiniz üzere çok fazla boş alan yok çünkü evde çok yer kaplıyor.

Dışarıyla bağlantı için 1 mikrofon, 1 kabine sinyal gönderen giriş olmak üzere toplam 2 jak var.

Kabini ve Iso-box'ı ayrı satıyorum, onun için başka ilan açacağım. Fiyata dahil değildir. Beraber alırsanız fiyatta biraz indirim olur.
Kabinin kendi içindeki mikrofon ve kabin kablolarına ek olarak, kabine giriş için özel olarak yaptırdığım kabloyu da hediye ediyorum.

Zamanla eskiyen, bozulan hiçbir şeyi olmadı. Sesi epey bir izole ediyor, gece geç saatlerde yüksek sesle rahatça kayıt alabilirsiniz. Youtube kanalımdaki çoğu kayıtta kullandım ve rahatlıkla söyleyebilirim ki tona büyük fark katıyor.

Adresimden aracınızla teslim alabilirsiniz, Maltepe'de (Anadolu Yakası)) oturuyorum. 4 tekerleği var ancak yine taşımak için 2 kişi gerekebilir.

Yalnızca gitar tonu için;

Cep no: 0537 773 77 33

Son düzenleme: