Davulunu Göster Ey türkrocker =)

Bir baktım herkes gitarlarını gösteriyor.Bende davullarında gösterilmesi gerektiğini düşündüm.Davulumun resmi olmadığı için koyamıyorum.Ama siz resimleri koyarsınız.

Kaç davulcunun buraya koyacak davulunun resmi olabilirki ..

bu başlık kalır böylece :D

yada studyo davuları göze çarpabilir sürekli

kendi davuluymuş gibi sahiplenen arkadaşlar çıkabilir

erginnn demiş ki:
Kaç davulcunun buraya koyacak davulunun resmi olabilirki ..

bu başlık kalır böylece :D

yada studyo davuları göze çarpabilir sürekli

kendi davuluymuş gibi sahiplenen arkadaşlar çıkabilir
Aynı şeyi gitarda da diyordum. Yani evet tabi ki herkesin gitarı var da, o 150'den fazla sayfalık başlıkta akıl hayal almayan gitarlar var. Demek ki Türkiye'nin ekonomisi hiçte kötü değilmiş :)

Benden olsun ... :)

Dosyalar

• IMG_0196 (427x640).jpg
    IMG_0196 (427x640).jpg
    56.5 KB · Gösterim: 383
  • IMG_0195 (427x640).jpg
    IMG_0195 (427x640).jpg
    43.1 KB · Gösterim: 368
Konu hortlatılmış, hadi bu da benden gelsin :)
WP_20150714_004.jpg

Mitello davul (hiç sormayın küçükken ailem aldı, çok zorlanıyorum tonlamalarda falan)
Pearl P-2002C (bu şekilde alıp belt modifiyesi yaptım, yani bir nevi P-2002B)
Envai çeşit hardware (Tama ve Gibraltar, ayrıyeten birkaç marka daha)
Remo Deriler (Kendi yaptığım mufflingden gayet memnunum :))
7 parçalık zil seti (set de denemez tabi, ama olsun biz diyelim) - Sabian, Meinl, Masterwork, Istanbul Pera, Symrna olmak üzere
Promark baget çantası ve bagetler

Dosyalar

• WP_20150714_007.jpg
    WP_20150714_007.jpg
    170.2 KB · Gösterim: 361
  • WP_20150714_008.jpg
    WP_20150714_008.jpg
    108.1 KB · Gösterim: 384
  • WP_20150714_009.jpg
    WP_20150714_009.jpg
    185.1 KB · Gösterim: 618
Konu hortlatılmış, hadi bu da benden gelsin :)
56950 eklentisini görüntüle
Mitello davul (hiç sormayın küçükken ailem aldı, çok zorlanıyorum tonlamalarda falan)
Pearl P-2002C (bu şekilde alıp belt modifiyesi yaptım, yani bir nevi P-2002B)
Envai çeşit hardware (Tama ve Gibraltar, ayrıyeten birkaç marka daha)
Remo Deriler (Kendi yaptığım mufflingden gayet memnunum :))
7 parçalık zil seti (set de denemez tabi, ama olsun biz diyelim) - Sabian, Meinl, Masterwork, Istanbul Pera, Symrna olmak üzere
Promark baget çantası ve bagetler
Çok güzelmiş. Memmun değilseniz Davulları uygun bir tama ile değiştirirseniz çok güzel olur. Bu arada evde sesi nasıl yalıtıyorsunuz?

Çok güzelmiş. Memmun değilseniz Davulları uygun bir tama ile değiştirirseniz çok güzel olur. Bu arada evde sesi nasıl yalıtıyorsunuz?
Çok basit hocam, yalıtmıyorum :)

Kocaeli, Gebze, daha doğrusu İstanbul Park'ın oralarda yazlık denebilecek şehirden uzak bir evimiz var. Sitedeki evler birbirlerinden oldukça uzak, birleşik olduğumuz komşumuz da pek gelmiyor buraya. Birkaç yıl önce şikayet almıştık ama en az 2 yıldır hiçbir sorun yaşamıyorum :)

Bu sene liseden mezun oldum, orda Yamaha Stage Custom Advantage vardı. Çok uğraşmıştım harika tonlar alıyordum ama internette bulamıyorum sanırım üretimi durmuş. Eski bir davuldu. Şu anda kararsızım ne alsam diye, uygun bir fiyata sadece davul kısmını alsam yetecek zaten, hardware bol, bir tek tomlara holder gerekecek.

İlk mesajıma edit: Çok sevdiğim trampetimi yazmayı unutmuşum. Mapex Black Panther Phantom 12" x 5"

Çok basit hocam, yalıtmıyorum :)

Kocaeli, Gebze, daha doğrusu İstanbul Park'ın oralarda yazlık denebilecek şehirden uzak bir evimiz var. Sitedeki evler birbirlerinden oldukça uzak, birleşik olduğumuz komşumuz da pek gelmiyor buraya. Birkaç yıl önce şikayet almıştık ama en az 2 yıldır hiçbir sorun yaşamıyorum :)

Bu sene liseden mezun oldum, orda Yamaha Stage Custom Advantage vardı. Çok uğraşmıştım harika tonlar alıyordum ama internette bulamıyorum sanırım üretimi durmuş. Eski bir davuldu. Şu anda kararsızım ne alsam diye, uygun bir fiyata sadece davul kısmını alsam yetecek zaten, hardware bol, bir tek tomlara holder gerekecek.

İlk mesajıma edit: Çok sevdiğim trampetimi yazmayı unutmuşum. Mapex Black Panther Phantom 12" x 5"
Hocam şöyle yenileseniz çok güzel olur bence. Zil ve eksta hardware'i de eskilerden kullansanız artanı satsanız iyi olur bence.

O davullar satılmaz, hem satmak istemem ilk diye, hem de para etmez çıkmaz elden :D yenilemeyi düşünüyorum bakıcam
O zaman hepsini kickin içine koyup kenara kaldırırsınız. Az yer kaplar. Bu arada bizim okulda 2005 ten kalma ludwig kit var. Papa roach çalarak kasdav birincisi olmuşuz hala stok deriler üzerinde. Kick dersi çok eskidiği için çıkma extreme marka deriyle değimiş o kadar :D bi trampet.

Geri