Amfini Göster Ey Türkrockcılar

35ab3869-be00-41a4-811b-16cca0e74e49.jpg

Bunların ikisi abisini etmez. Mark IV'u almadan önce Uberschall, VH4 ve bunun 100 watt olanını denedim; o zamana kadar bu amfiyi hiç sevmezdim ama o akıllara zarardı...
Bogner ubershalım vardı sattım,evh 100 watt 50 watt uzunca süre kullandım sattım, bu minik 15 wattlar çok başarılı zaten lbx 2 evh 5150 100 steath ın küçük versiyonu:),15 wattların tek dezavantajı 2 kanal olması ama 2 tane alınca sıkıntı olmuyor..
dahada açıklarsak lbx2 cleani modlu stealth clean,blue kanalı modlu blue kanal,lbx1 in mavisi standart mavi ve lbx1 dede efsane red kanal var,etti 4 kanal 5150..

Bogner ubershalım vardı sattım,evh 100 watt 50 watt uzunca süre kullandım sattım, bu minik 15 wattlar çok başarılı zaten lbx 2 evh 5150 100 steath ın küçük versiyonu:),15 wattların tek dezavantajı 2 kanal olması ama 2 tane alınca sıkıntı olmuyor..
dahada açıklarsak lbx2 cleani modlu stealth clean,blue kanalı modlu blue kanal,lbx1 in mavisi standart mavi ve lbx1 dede efsane red kanal var,etti 4 kanal 5150..
En çok da onu anlamıyorum zaten. Uberschall'ı neden sattın be adam?

Bogner aldım bu son noktadır diye birşey yok veya vh4 hagen;farklı lezzet tat; ubershall cleani çok başarılı değil misal.
Testament çalacaksan evh 5150 ,alter bridge çalacaksındır ubershall recto mix:)

Bogner aldım bu son noktadır diye birşey yok veya vh4 hagen;farklı lezzet tat; ubershall cleani çok başarılı değil misal.
Testament çalacaksan evh 5150 ,alter bridge çalacaksındır ubershall recto mix:)
Dream Theater çalıyorum, o yüzden Mesa. :)

Uberschall'in clean'i gayet güzeldi bence. Ancak düşük seste en iyisi Mark IV'tü.

Hagen deneme şansım olmadı maalesef. Ama Fryette'ler çok göz kırpıyor bu ara.

Geri