Amfini Göster Ey Türkrockcılar

Denedikten sonra her şeyi (bir iki pedal hariç) satıp tamamen dijitale dönen ben...

Nolly.jpg

Denedikten sonra her şeyi (bir iki pedal hariç) satıp tamamen dijitale dönen ben...

142170 eklentisini görüntüle

Henüz bir şeyleri satmadıysam da ben de mantalite olarak bundan çok uzakta değilim; 15 parçalık koca bir albümün neredeyse tamamını darkglass b7k ultra, granophyre ve fortin nameless ile kaydettim geçtim. Bütün ekipman yatıyor kenarda, aylardır ne amplifikatör açtım ne pedal kullandım. Bir tane katana mini var grup toplaşmacalarında iş yapan, haricindeki her şey yalan oldu diyebilirim.

Neural pluginleri tek başlarına insanı hardware’e küstürecek nitelikte, bir de üzerine Ownhammer ile kombine edince fenafillaha eriyor.
Kesinlikle öyle

Henüz bir şeyleri satmadıysam da ben de mantalite olarak bundan çok uzakta değilim; 15 parçalık koca bir albümün neredeyse tamamını darkglass b7k ultra, granophyre ve fortin nameless ile kaydettim geçtim. Bütün ekipman yatıyor kenarda, aylardır ne amplifikatör açtım ne pedal kullandım. Bir tane katana mini var grup toplaşmacalarında iş yapan, haricindeki her şey yalan oldu diyebilirim.
Bir benzeri de bende oldu. Parallax ve Nolly ile iki single çıkardık. Aşırı düşük bütçeler ile artık ister single ister albüm yapılabiliyor olması müzikte genç insanlar ve durumu çok iyi olmayan insanlar için çok güzel bir avantaj sağlayacak.

Mor ve ötesi.

Vintage Modern 2266 - dubaiseyhi isimli zat-ı muhterem’e bir gün misafir oldum. Kendisinin Esp Lynch’i ile 4x12 Greenback kabinde denediğimde kör olmuştum. Bugün denk geldi, hem de mor. Ya da tükenmez kalem rengi 🤔

Soldano SP77 - 10 sene önce satıp acaba diyerekten hep aklımdaydı, yine kavuştum. Yemişim SLO’yu, o defter kapanır. Buram buram dokken, winger... She’s only seventeen! 🤘🏽

142160 eklentisini görüntüle

Mert abi doğum günü hediyen olarak leopar desenli tayt ile kapına dayanıcam, bekle beni =))

Videodan sonra amfi hakkındaki çok değerli görüşlerinizi alabilirmiyim amfide görünen bir sorun varmı acaba?

Geri