Amfini Göster Ey Türkrockcılar

"Mini"liğine aldanmamak lazım yani :)

Arkadaşlar, imkanı olup ta amfisinin iyi kötü, videosunu veya soundcloud tarzı sesli kaydını yapıp yükleyen (veya önceden yüklemiş olan) linkini de paylaşsa ya @PhoibosApollon' un yaptığı gibi? Sadece şekil görmüş değil ton da duymuş oluruz, ayrıca forumda amfi soruşturan insanları da az çok fikir sahibi etmiş oluruz hem. Ne dersiniz?

Teşvik etmek adına da benim katibiyöz kamera çekiminin linkini vereyim. Buyurunuz:

Benim ihtiyarın son halidir:

dscf5710o.jpg

dscf5701w.jpg

amfi denince aklima kombo ya da bilemedin kafa-kabin gelir
yine de amfi olarak kabul ederseniz buyurun, su anki setup'im

mesa boogie triaxis preamp (2011 model) ya da fractal axe fx ultra
mesa boogie fifty/fifty poweramp (1997 model)
yamaha sg-1000 (2009'da aldim)
bu demoda pedal kullanmadim, duyulan cihazlarin saf kendi sesi.

yamaha sg2000 sanırım gitar. süper alet . senkop da denemiştim zamanında les paulden rahat gelmişti.
bu sg-1000, senkop'tan aldim. ayrica seymour duncan sh-8 invader bridge humbucker modifikasyonu var.
dogru diyor olabilirsin, yeni les paul ya da sg'lere karsi tercih edilebilecek bir gitar.
yekpare, agir bir gitar, baya govdeli bir soundu var. ne manyetik takarsan tak alt frekanslar dolgun geliyor.

Selam. Aynen, ızgara nalburdan ayarlanabilir. Kum eleme eleklerinden küçük ince gözlüleri iş görür, ama zamanla paslanır, buna karşı montelemeden önlem almak gerekir. Birde, pence-kapılar için pvc doğramada kullanılan sinkelik teli de iş görür, yerine göre uygun çıta-çerçeveye gerilip koyulursa olabilir gibi.

Selam. Aynen, ızgara nalburdan ayarlanabilir. Kum eleme eleklerinden küçük ince gözlüleri iş görür, ama zamanla paslanır, buna karşı montelemeden önlem almak gerekir. Birde, pence-kapılar için pvc doğramada kullanılan sinkelik teli de iş görür, yerine göre uygun çıta-çerçeveye gerilip koyulursa olabilir gibi.
Üzerindeki zaten alüminyum ama bunların ha sıfır amfilerinde var ya bu modelinin aynısı lazım bana yani yeni gibi yapmak istiyorum ayrıca metal kısımları nasıl parlata bilirim

Geri