Amfini Göster Ey Türkrockcılar

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda plaROCK tarafından 28 Aralık 2007 tarihinde açılan konu

1. ac15c1, pedallarla iyi anlaşıyor. Uzunca bir süre bj da kullandım tam olarak kıyaslamak doğru olmaz biri amerikan diğeri ingiliz tonu fakat reverb olarak ac15 açıkara önde diyebilirim, blues junior bass frekanslarda daha netsiz fakat ben clean tonlarda fenderi herzaman daha çok sevmişimdir, vox'un da driveları daha net. İşin aslı klişe de olsa zevk renk ;)

oldiesngoldies bunu beğendi.
  2. Teşekkürler. Peki sizdeki çin malı mı? Çin malı olanlarda kalite / işçilik vb sorunlar mevcut mu?

3. FB_IMG_1491714002716.jpg

rad, yturan666, CAJEMIR ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  4. benim envanterde kayıtlı olanlar ise;

Ekli dosyalar:

CAJEMIR, ogulcaan ve wolkN bunu beğendi.
  5. ve sonunda evh 5150 15 watt lbx 2(15 watt stealth)
    809c29f5-5256-423f-81b9-65a8cb741d19.jpg

6. tunckk ve 1nsanetr bunu beğendi.
  7. Kabin sıkıntım var ama kısaca şimdilik şunu söyleyeyim gerçek lambalı alet 15 watt ama kısık seste atenatör ister..,gece bedroom level için 50 watt tın gece çalımı daha kolay,ama clean gerçek pedal sever blue kanal modlu stealth blue.
    Tam tadını almak için torpedo alınmalı bakalım studyoya götürüp limitleri zorluyacam orda bi playthrough çekeriz artık.

tunckk ve oldiesngoldies bunu beğendi.
  8. 20170429_225644.jpg buraların fakiri benim herhalde mesa lar vox lar uçuşuyor :)

ogulcaan bunu beğendi.
  9. Buyuyunce amfi olacak insallah :D

IMG_2905.JPG

10. Küçük canavarlar;)
    IMG_20170511_141447_264.jpg

11. Yerçekimsiz ortamda mı çektiniz fotoyu? :astronaut: Neden boyunları bükük bu küçüklerin? o_O

:banghead::ROFLMAO:

sixfeetunder bunu beğendi.
  12. Üst üste koymaya kıyamazsın bence o yüzden :D

CAJEMIR, sixfeetunder ve SilverSky bunu beğendi.
  13. Son düzenleme: 11 Mayıs 2017
  14. Yok o kızlar tiny terror bunlar küçük devler;)

songlessbird bunu beğendi.
  15. Çok sevdiğim Fender HRD III amplimi sattım çünkü evde genelde neredeyse hiç kullanmıyordum, onun yerine Fender ProJunior Ltd Edition aldım...Evde ve mikrofonlanacak giglerde ideal...

Fender ProJunior.jpg

Megadeth79, Eureka, SilverSky ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  16. @Grundar gule gule kullan abi, dogru secim sanirim, acamadiktan sonra tadi cikmiyor gercekten.

Grundar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş