Laney için bilgi

Amfinin eksiği dijital reverb kullanması. O kadar teferruat düşünüp bunu düşünmemişler diyebilirim. Üzerinde güç düşürücü ayarı var evde sesi çok açmadan lambalı tonuna erişebiliyorsun. Fx loopun seviyesini ayarlayabiliyorsun. Speakerler arasında ham ses işlenmiş ses seçimi yapabiliyorsun. Memnun etmeyen tek özelliği stok lambaları olmuştu. Benim açımdan tam bir stüdyo amfisi her şekile sokulabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Amfinin eksiği dijital reverb kullanması. O kadar teferruat düşünüp bunu düşünmemişler diyebilirim. Üzerinde güç düşürücü ayarı var evde sesi çok açmadan lambalı tonuna erişebiliyorsun. Fx loopun seviyesini ayarlayabiliyorsun. Speakerler arasında ham ses işlenmiş ses seçimi yapabiliyorsun. Memnun etmeyen tek özelliği stok lambaları olmuştu. Benim açımdan tam bir stüdyo amfisi her şekile sokulabilir.
Çok teşekkür ederim cevabınız için benim kuşağım öyle profesyonel olmadığı için reverb kısmında mutsuzluk yaşayacağımı düşünmüyorum ama genel olarak iyi demeniz içimi rahatlattı bide metal için nasıldır sizce

reverb dijital olup kaliteli olabilir. dijital diye kötüdür diye bir şey yok. nice güzel reverb pedalı var hepsi dijital ve çok çok başarılı. önemli olan drive tonlarda nasıl sonuç verdiği.

Geri