Satılık Satıldı -96' Jackson USA SL1 Soloist Custom Shop Pile of Skulls - all original

Takasa
Açık
Fiyat
11000
Para Birimi
TL
Buraya çok uğrayamıyorum, sahibinden üzerinden ulaşabilirsiniz
İlan linki: Jackson USA SL1 solist custom shop Pile of Skulls desenli - En Uygun Jackson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 622820435

Merhabalar,
umarim kıymetini bilecek, çalmaktan ellerinde yillanacak hakkını verebilecek birin gider gitarım. Jackson USA Soloist SL1 Pile of Skulls modelidir. Seri no: U03320, 1996 Jackson Ontario California fabrikasında üretilmiştir. Yani tam 23 yaşındadır. USA Jackson’ların altın çağı 90’larda üretilen gitarlardandır. Üzerindeki Pile of skulls grafiği, yine bu dönemde custom shopta özel olarak el ile çizilen bir desendir, dolayısı ile Lightning sky, Pile of Skulls vs. gibi desenlerin hiçbiri diğerinin aynısı değildir. Custom shop desene sahip USA modelleri, bu yüzden standart finishlere göre daha da yüksek fiyatlıydı.

Jackson firması, 2002’de Fender’e satılıp Ontario fabrikası kapandığında bu desenelere sahip gitarların da üretimi durmuştur. Bu tarihten sonraki gitarlar kimi kolleksiyoncular için Jackson değil Fender'dir, tartışmalı bir mevzu yorum yok :)) Yani bu gitar bugün Ebay’de listelenebilse gerçekten ’rare’ olarak geçecek, Jackson kolleksiyoncuları için değerli bir enstrümandır.

• Yekpare Akçaağaç sap & Gövde, Kızılağaç kanatlar
  • Üst eşikte 12” - alt fretler 16”, Quartersawn olarak adlandırılan radius
  • Abanoz tuşe, logo ve inlayler mother of pearl sap ve kafada krem rengi binding
  • HSS - Seymour Duncan SH4 Humbucker - Seymour Duncan Classic Orjinal Floyd Rose köprü
  • Siyah renk tremolo kolu ve arka plastik kapağı yakın zamanda kaybettim,bulamıyorum. Krom renk tremolo kolu mevcuttur
    Çantası yok (eski sahibinden çantasız almıştım)

!!_FİYAT YURT İÇİNİ GEÇTİM YURT DIŞI İÇİN BİLE ÇOK UYGUNDUR. BUNA RAĞMEN CİDDİ ALICILARA FİYATTA HALA YARDIMCI OLABİLİRİM
!!_Detay fotoğraf atabilirim. İlgilenenler home-stüdyomda veya ofisimde deneyebilirler. Türkiye'nin her yerine sorunsuz ve zarar görmeden gönderebilirim.
Takas:​
°Native komplete S61 mk2 Midi klavye + nakit​
°5 telli 1500TL'yi aşmayan bas gitar+nakit​
°Analog stüdyo ekipmanı(comp eq vs)+nakit​
°Power conditioner+nakit​
°Monitor controller + nakit
Bol muzikli gunler dilerim...

Haddim olmayarak sanki 8-10 sene kadar önce bu desenlerde bir pile of skulls un el değiştirdiğini hatırlıyorum. Gençtim, öğrenciydim parasızdım :) Sanırım her müzik sevdalısı hayatının bir döneminde SL1 sahibi olmak istemiştir. Yeni sahibine şimdiden imreniyorum. Çok şanslı biri olacak.

Güzel yorumlarınız için sağolun arkadaşlar. Bu gitar duvarda asılı beklemeyecek kadar iyi kondüsyonda ,daha fazla duvarda asılı beklememeli diye düşünüyorum, şöyle bağırta çığırta çalan bir arkadaşa ya da aşık olup uzun yıllar beraberlik sürecek sevdalı yeni bir müzisyen arkadaşa gitmesini ben de isterim.