İstanbul İstanbul'da Tecrübesiz Bir Grup

Beraber kendimi geliştireceğim ekip arkadaşı arıyorum. Yaklaşık 10 senedir gitarla ilgiliyim ancak öğrendiğim şarkı sayısı bile çok azdır. Dolayısıyla ne sahne ne stüdyo tecrübem yok. Evde tek başına çalan birisiyim.

Grup sürecinde beraber hem şarkı hem teknik hem armoni çalışacağım benim gibi tecrübesiz ancak istekli arkadaşlar arıyorum. Elektro gitar, bas gitar, davul ya da vokal gibi bir ayrımım yok. Başlarken tek amacım yol arkadaşı olacak biridir. Benzer boş vakitlere sahip olmamız açısından iş hayatına atılmış birisi olması tercihimdir.

Bohemian Rhapsody, Don't Cry, Another brick in the wall şarkılarının sololarını çalabiliyorum. Tarz olarak rock ve metal tercih ederim. Eğer beraber çalarak kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar varsa site üzerinden iletişime geçebilirler.
 
Merhaba,

Ben de bir süredir gitarla ilgiliyim. Evde çalıyorum. Haftada bir ders alıyorum. Beraber çalabileceğim ve gelişim sağlayabileceğim bir arkadaş iyi olurdu. Ancak nerede ikamet ettiğiniz tabi önemli bir araya gelinebilmesi açısından özellikle İstanbul gibi bir yerde. İş yoğunluğu ve haftasonu ev işleri az fırsat veriyor. Benim de hoşuma giden tarz yerli/yabancı rock, blues ve pop. Metal müzik pek dinlemem. En fazla Metallica'nın klasikleşmiş bir iki parçasından öteye geçmez.

Düşük ihtimal ama çok yakın oturuyor isek belki bir ihtimal olabilir diye yazmak istedim.
 
Üst