2000-3000 tl bandında elektro gitar

Merhaba arkadaşlar konu açık 2000-3000 tl bütçem var sadece gitar almak istiyorum blues & rocn roll & rock & metal daha çok çalıyorum grup olarak duman metallica bbking ve deniz demiröz gibi sanatçılar ne önerirsiniz?

Tür çok genişmiş. Metale kaymasaydın Classic vibe Squire Strat veya Tele diyebilirdim.

İlgilenirsen tam o fiyat aralığında ben Gretsch Electromatic ProJet satıyorum, güzel gitardır.

Merhaba arkadaşlar konu açık 2000-3000 tl bütçem var sadece gitar almak istiyorum blues & rocn roll & rock & metal daha çok çalıyorum grup olarak duman metallica bbking ve deniz demiröz gibi sanatçılar ne önerirsiniz?

Kullanacağınız entrumanın bizler tarafından önerilmesi çok anormal, belli grup ve tarz örnekleri verdiğinize göre zaten amatör değilsiniz :D paranız hangi gitara yetiyorsa onu almalısınız :D

Bence LTD EC 256 ondan daha iyi bir gitardır. En azından gerçek bir Les Paul gibi sap birleşimi set neck. Görüntüsü de bence daha güzel. Görüntüsü size çok güzel geldiyse o da alınabilir. Sabit köprülü olsun, görüntüsünü beğenin; gitar kendisini çaldırmak istesin, çok eski olmasın yeter alacağınız gitar.

Geri