Bilgisayarın blackstar id core 10'u görmemesi

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz hafta kendime blackstar id core 10 amfi aldım ancak usb kablosuyla amfiyi bilgisayarıma bağladığımda bilgisayarım görmüyor. Bende donanımsal bir sıkıntı mı var diye eski bilgisayarıma bağladım ve eski bilgisayarım amfiyi gördü ancak benim bütün işlemlerimi yeni bilgisayarımda yapmam gerekiyor. Sürücülerim vs. hepsi güncel.Acaba Windows 10 işletim sistemi mi bu Mini B usb kablosunu görmüyor yada yaptığım bir yanlış mı var anlamadım.Forumda insider kullanan bir sürü insan gördüm acaba onlardan bu konuyla ilgili bilgi alabilir miyim? Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim(benim için gerçekten önemli bu konu)
Eski bilgisayar : Windows 7
Yeni bilgisayar :Windows 10
Usb Kablosu: Mini B

Demin aynı konuyu yanıtladım. Bilgisayardaki USB portunuzu donanım özellikleri> ayıtlara girerek Güncelleyin.
Eğer olmazsa aynı porta ait eski drivera dönün yani legacy driver .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Demin aynı konuyu yanıtladım. Bilgisayardaki USB portunuzu donanım özellikleri> ayıtlara girerek Güncelleyin.
Eğer olmazsa aynı porta ait eski drivera dönün yani legacy driver .
Bütün herşey güncel ancak 2. cümlenizde belirttiğiniz çözümü denemek istiyorum maalesef çok bir bilgim yok eski drivere nasıl dönülür vs. nasıl yapılacağını anlatırsanız size minnettar kalırım şimdiden çok teşekkür ederim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Geri