İstanbul Yeni bir beste grubu oluşturmak istiyorum

herkese merhabalar bir süredir grup işlerinden uzak kalmıştım ama buna rağmen ne müzikten ne gitarımdan koptum. Yaşım 29 , avrupa yakasındayım grup ve sahne deneyimim var oluşturmak istediğim ekip / tarz ise alternatif ağırlıklı geniş bir tarz , ama kesinlikle metal değil. Grup için bas/vokal/davul/ hatta olursa güzel olur klavye / ve benimle birlikte 1 gitarist arkadaş daha düşündüm.
unutmadan şunu da ekleyeyim beste ağırlıklı çalışmayı seviyorum , birşeyler üretmek her zaman daha çok ilgimi çekiyor
evde sürekli gitar çalarken ortaya çıkan melodileri unutmamak adına ufak ufak kayıt ediyorum , aşağıya tadımlık olarak bazıları ekliyorum ilgilenenlere fikir verebilmesi açısından , artısını eksisini daha detaylı konuşuruz.

not: hepsi anlık gelişen unutmayayım diye alkollü iken kayıt ettiğim melodiler o yüzden çok takılmayın =)

Son düzenleme:
Merhaba ben Kubilay.Solistim aynı zamanda gitar çalıyorum.Gitarı bana eşlik edebileceği kadar ilerlettim yani öyle profesyonel sololar falan yok koy akorları bam bam bam : ) Vocal kısmında da şöyle iyiyim böyle iyiyimden ziyade değişik bi tarzım var diyebilirim.Grupla beraber rock pop funk blues gibi türler söylüyorum.Lisedeyken bi grubumuz vardı.Özgün melodilerinizin özellikle bir kaçı çok ilgimi çekti dinlerken üstlerine söz salladım.Alkol kesinlikle size yaramış : ) yine sallamasyon sözlerle üstlerine okuyup burdan size yollamayı düşünüyorum yarattığınız eserlere alıcı gözüyle tekrar bakın diye.Bakalım nasıl olacak.İnstagram hesabım kbly_4 burdan da bana ulaşırsanız çok sevinirim.