METAL MUFF TOP BOOST VE CRY BABY GCB95

Herkese selam. Bu iki aleti birbirine bağladığımda cry baby nin wah yoğunluğu çok azalıyor. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleme:
bu arada ben bu pedalı alırken dore de çalışmayan bir adamda oturuyordu ve bana çok pil kullanırsan pot a zarar verirsin gibi bişeyler demişti doğrumu

gcb yi sürekli eğer kabloyu bağlı tutuyorsan pil ömründen yer, pili azalmıştır, bir değiştir öyle dene.
pil ile potun bağlantısı ne alaka anlamadım, aynı anda hem pil hem güç kaynağı bağlarsan iç elektroniğe zarar verirsin.

bu arada bu pedal buffered bypass olarak geçiyor fakat herşey açıkken wahtan pili çıkardım sinyalde kesilme olmadı true bypass mı olmuş oluyor?

Herkese selam. Bu iki aleti birbirine bağladığımda metal muff açık olmasa bile cry baby nin wah yoğunluğu çok azalıyor. Nedeni ne olabilir?
Yanlış bir şey yok. Kullanma kılavuzunu okursan zaten orada da böyle olacağı yazıyor:

When using a lot of distortion, the effect will not be as prominent. Try setting the pedal in one position. This will help in making artificial harmonics and controlling the amount of feedback.