SX 62' strat için pickguard ve manyetik kapağı

Merhabalar, forumu uzun zamandır takip ediyordum fakat yeni kaydoldum bir sorum olacaktı belki de daha önce açılmış bir konudur bulamadım varsa kusura bakmayın sorum şu: sx strat gitar sahibiyim üzerinde vintage green/black/vintage green 3 ply pickguard var gitarın gövde rengi de kırmızı, ben ise manyetiklere siyah kapak takmak ve siyah bir pickguard takmak istiyorum şimdi pickguard konusunda sx için bir pickguard bulamadım hep fender var ve sx için uyumsuz olduğu söyleniyor tam oturmuyormuş bir diğer yandan ayrıca masraf da yapmak istemiyorum "boyamak" gibi bir imkan varken ben bunu gidip nalburdan alacağım bir sprey boya ile boyasam nasıl olur sağlıklı olur mu sonuçta plastik parça daha önce bu gibi bir işlemi hiç yapmadım o yüzden tamamen bilgisiz sayılırım diğer yandan "sx gitarların üzerindeki default olarak bulunan manyetik kapakları" gibi bir söyleme rastladığım oldu bu gitarların üzerindeki beyaz singlelar kapklı halde mi orjinali ne renk ve direk bir kapk sipariş etsem uyum sağlar mı boyutları standart mıdır bilgilendirirseniz çok mutlu olurum, saygılar.

Sıfırdan delik açılabilir gövdeye basit bir işlem, yada sana önerim 8 delikli amerikan fender yani vintage pg al delikleri oturur. Yanlız fender marka alma Solomusic ten bulabilirsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Manyetik kapakları uyum sağlar. Pickguard için bir şey diyemiyorum sprey boyayla güzel durmaz aliexpresse bakabilirsiniz bence varsa orada vardır.
Hocam konuyu zortlatmis olacagiz ama sunu danismak istedim ben konuda yapmak istediklerimi yaptim sadece 1 nokta haric o da neck single manyetigine 50 mm kapaklar uymuyor middle ve neck olcusu ayni bridge farkli ve 52 mm saniyordum ve piyasada da 50 ve 52 mm disinda olculu kapak yok

Geri