Blackstar ID Core 10 V2 Problem

Blackstar ID Core 10 V2 amfiye sahibim. Yaklaşık 1 2 hafta amfimi çalıştırmadım. Bugün çalıştırmak istediğimde amfi açılmadı ve adaptörüne baktığımda amfi kapalı konumdayken adaptörün ışığı yanıyordu ama amfiyi açık konuma getirdiğimde mavi ışığı sönüyordu ve amfi çalışmıyordu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Adaptörünüz ölmüş bence evinizde aynı girişi olan laptop adaptörü vs varsa onunla deneyin benim düşüncem adaptörün bozulduğu ve amfinin ihtiyaç duyduğu elektriği çekemediği yönünde.

Blackstar ID Core 10 V2 amfiye sahibim. Yaklaşık 1 2 hafta amfimi çalıştırmadım. Bugün çalıştırmak istediğimde amfi açılmadı ve adaptörüne baktığımda amfi kapalı konumdayken adaptörün ışığı yanıyordu ama amfiyi açık konuma getirdiğimde mavi ışığı sönüyordu ve amfi çalışmıyordu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Kısa devre olabilir , dikkatli olunuz derim. Bir bilenine gostermenizi tavsiye ederim.

Bendede aynı sorun varda blackstar ıd core 20 var bendede.adaptörün ucunun amfiye taktığın yer varya orasıyla biraz oynayınca düzeldi.Kıvırarak kullanıyorum böyle amfinin üstünden doluyorum kabloyu çalışıyo biraz kabloyla oyna bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede aynı sorun varda blackstar ıd core 20 var bendede.adaptörün ucunun amfiye taktığın yer varya orasıyla biraz oynayınca düzeldi.Kıvırarak kullanıyorum böyle amfinin üstünden doluyorum kabloyu çalışıyo biraz kabloyla oyna bence.
sanırım benim sorunum orda değil aradan bi kaç gün geçti tekrar prize taktım adaptörü hiç ışık yanmadı benim sorunum %90 adaptörde ama deneyeyim teşekkürler tavsiyeniz için

Aynı sorunu ben de yaşadım.Aynı amfide.Elektrikçide kabloları değiştirmek kesin çözüm olacaktır.Priz ve adaptör arasındaki köprü kabloyu 5/10tl arasında, adaptör ve amfi arasındaki köprü kabloyu ise 10/20tl arasında bulabilirsiniz.

Geri