Bu Gitar Orjinal midir sizce?

Selamlar ibanez jem7v lere bakıyordum bir ilan buldum almaya karar verdim fakat fiyat normal fiyatların altındaydı.Ben de size danışmak istedim fikirlerinizi bekliyorum
IMG_20190728_152727.jpg
IMG_20190728_152715.jpg
IMG_20190728_152701.jpg
IMG_20190728_152651.jpg
IMG_20190728_152641.jpg

geçende sanki bu gitarla ilgili konu vardı, aynısı gibi geldi bana. baya sahteyim diye bağırıyor.
Benim de aklıma o geldi fakat aynısı değil, onda middle pickup kapağı farklıydı

Fotoğraf kalitesi düşük olmasına rağmen kullanılan malzemenin kalitesizliği o kadar belli ki. Adamlara "sarı boya" fazla gelmiş, orta manyetiğin kutup başlarını da boyamışlar. :D

Bu arada ilanı nereden buldunuz? İlanı da buraya koyarsanız daha iyi olur.

Letgo'da ilk defa ilan şikayet ettim ama sebep falan sormadı. Zaten kaldıracaklarını da sanmıyorum. Sahibinden sitesi de şikayetleri sallamıyor. Dolandırıcılara göz yumuyorlar resmen.

Bu arada fiyata ne dedi, adam güya jem satıyor ama pazarlık olur demiş. :)

Letgo'da ilk defa ilan şikayet ettim ama sebep falan sormadı. Zaten kaldıracaklarını da sanmıyorum. Sahibinden sitesi de şikayetleri sallamıyor. Dolandırıcılara göz yumuyorlar resmen.

Bu arada fiyata ne dedi, adam güya jem satıyor ama pazarlık olur demiş. :)
1750 istiyor. orjinal mi dedim hediye geldi dedi.Ben de dedim orjinali 12.000 civarı niye böyle satıyosun o da yükseğe koydum almadılar düşürdüm bu kadar paraya ihtiyacım var dedi.Sağolsunlar forumdaki arkadaşlar yardımcı oldular.Teşekkürler hepinize

Bu arada orijinali ABD'de 3000 dolar yani 17000 lira. Bizim sitelerde stokta yok gözüküyor ama olsa 20000 lira falan olur herhalde :)

Bir ara bana da takas teklifi gelmişti çakma jem7v ile. Bu gitar mıydı hatırlamıyorum ama biraz daha düzgün işçilik vardı diye hatırlıyorum. Yalnız o kişi de hediye geldi demişti, sonra çakma olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın diye ilanı kaldırmıştı. Zaten bunların klasik bahanesi hediye geldi demek, yakalanınca da ilanı kaldırıp biraz zaman geçince ilanı bir daha açmak.

Bu arada orijinali ABD'de 3000 dolar yani 17000 lira. Bizim sitelerde stokta yok gözüküyor ama olsa 20000 lira falan olur herhalde :)

Bir ara bana da takas teklifi gelmişti çakma jem7v ile. Bu gitar mıydı hatırlamıyorum ama biraz daha düzgün işçilik vardı diye hatırlıyorum. Yalnız o kişi de hediye geldi demişti, sonra çakma olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın diye ilanı kaldırmıştı. Zaten bunların klasik bahanesi hediye geldi demek, yakalanınca da ilanı kaldırıp biraz zaman geçince ilanı bir daha açmak.
Çok sağolun bir dahaki sefer daha temkinli davracağım.İyi günler dilerim

Mantıklı düşünürsek bu ülkede kimse kimseye Ibanez jem hediye etmez :D Fiyatı olmuş Tofaş parası.O mantıkla ilerlersek bir insan diğerine Tofaş da hediye etmez.Hediye edilse bile 1750 TL ile satışa koyulmaz o Tofaş...

Hadi sayayım :D
Burgular
Decal
Arka taraftaki j craft yazısı vs
Inlayler
Sap işçiliği
Manyetikler
Köprü
Potans kapakları
Gözümden kaçan varsa arkadaşlar yazsın.
Bir şey bırakmamışsın neredeyse.
Pickguard
AANJ boyun köşeleri
Yayların takılış tipi (Japon üretimi hiçbir Ibanez'de kenar yaylar orta kancalara takılı görmedim)
Sap kilidinin üstündeki tel tutucu çubuğun konumu

Geri